Pěna na holení vyčistí vodní kámen a zabrání vrzání dveří

Víte, že pěnu na holení můžete použít ještě jinak než na samotné holení, ke kterému je určená? Vyplatí se ji mít doma v případě, že potřebujete vyčistit sklo v koupelně, nebo na vrzající dveře. Ušetříte tím nejen spoustu peněz, ale také svého času, protože pěna na holení dokáže zázraky. V nepříjemných situacích tato kosmetika pomůže, protože obsahuje látky, které mají skvělé vlastnosti.

Možná už pěnu na holení nebudete používat na holení

Vrzající dveře jsou nepříjemným problémem, kterému je nutné zabránit. Stačí přitom pěna na holení a budete mít pokoj. Naneste menší množství pěny podél pantů a dejte ji do každé mezery. Uvidíte, že tento trik pomůže. Přebytečnou pěnu pak odstraňte pomocí ubrousku. Už při prvním otevření dveří budete mít radost z toho ticha.

Pěna na holení se používá také na čištění zrcadla v koupelně. V koupelně je bohužel vysoká vlhkost, která způsobuje, že se zrcadla mlží. Je tu ale možnost tomu zabránit. Stačí k tomu pouze pěna na holení. Naneste kosmetiku na ručník, otřete zrcadlo a nakonec vyleštěte pomocí novinového papíru. Je to jednoduchý trik, který bude fungovat. Pak můžete vyzkoušet, jestli funguje.

Zdroj obrázku: Freepik

Pěna na holení vyčistí mastnotu i usazeniny

S pěnou na holení můžete snadno vyčistit také vodní kámen, který se usazuje na kohoutcích a bateriích. Nemusíte už používat chemické prostředky, protože pěna na holení je snadno dostupná a také levná. Vyplatí se ji mít po ruce v případě, že potřebuje vyčistit nejen koupelnu, ale také kuchyň. Vodní kámen bude minulostí, stejně jako jiné nečistoty. Díky pěně na holení se zbavíte také mastnoty.

Nemáte po ruce odstraňovač skvrn? Nevadí, poradíte si snadno a rychle s pěnou. Nechte ji na skvrně chvíli působit a poté pěnu odstraňte pomocí papírového ručníku. Kosmetika bude skvěle fungovat. Zbavíte se jednoduše také skvrn od barev, protože ty jdou velmi těžko odstranit.

Zdroj: https://www.realhomes.com/advice/cleaning-with-shaving-cream