Perfektní účes během pár minut. Večerní příprava vlasů je nedocenitelná

Spěcháte ráno do práce? To je pochopitelné. Jenže narovnat vlasy přeleželé v předchozí noci nebývá zrovna snadné. Někdy to může trvat i dlouhé hodiny. Jak si s tím rychle poradit? Existují na to jednoduché triky.

Skvělý styling za okamžik

Rána bývají krušná. Posouváte budík a nakonec vstanete z postele pouhých pár minut před odchodem z domu. Na to, abyste doladila svůj vzhled k dokonalosti, už máte jenom chviličku. Problémem bývá hlavně účes, abyste nevypadala jako čarodějnice. Když předchozí den nezanedbáte přípravu, než ulehnete k spánku, zvládnete to hravě a neztratíte drahocenný čas vlasovým stylingem. Jak na to?

Zdroj obrázku: Freepik

Rozpuštěné, nebo svázané?

S touto otázkou si mnoho žen láme hlavu. Vlasy jsou během spánku vystaveny mechanickému poškození, a to z jednoduchých důvodů. Nejenom ženy, ale lidé obecně v noci nevědomky změní polohu až 30krát. Vlasy se otírají o polštář, což samozřejmě ničí jejich přirozenou strukturu. A co víc, prameny se mohou také zamotat, a v důsledku toho vznikají roztřepené konce, vlasy se lámou a krepatí. Jak se tomu vyhnout? Velkou chybou je jít do postele s volnými, čerstvě umytými a vlhkými vlasy. Mokré prameny jsou ještě více vystaveny poškození, oděru a zamotání. Takže jděte do postele vždy se suchou hřívou.

Varianty pro kudrnaté a rovné vlasy

Jak upravit vlasy na noc, abyste se ráno probudila s hladkými, nepoškozenými prameny, které snadno upravíte během pár minut, a pak vyrazíte vstříc novému dni? Existují dvě možnosti. Vsaďte buď na volné copánky, nebo velké uzly. Nesvazujte vlasy do culíku, protože v něm trpí. Přizpůsobte účes typu své kštice. Máte-li kudrnaté nebo zvlněné vlasy, zapleťte si večer copánky a vaše vlasy budou ráno vypadat úžasně. Rovné vlasy zase svažte před příchodem noci na temeni hlavy. Jemně je otočte kolem jejich osy a zpevněte je ohebnou tyčinkou. Ráno je jednoduše rozčešete v bujnou hřívu.

Zdroj: https://maneaddicts.com/blogs/maneaddicts/how-to-do-your-hair-fast