Stunning Brunette Beauty Posing Over Urban Background

Podprsenka jako módní doplněk

Podprsenka je spodní prádlo, a proto ji ženy neukazují, a pokud ano, tak jen své drahé polovičce. Samozřejmě, že ukazovat spodní prádlo může působit vulgárně, ale pokud znáte tu správnou míru, tak můžete vytvořit sexy a moderní vzhled.

Začněte ramínky

V případě, že byste chtěli využít podprsenku jako moderní doplněk a nejste natolik odvážné, abyste se vystavovala, tak můžete začít s ramínky. Existují ozdobná ramínka, která můžete na svém spodním prádle vyměnit za ta obyčejná a doplnit tak například jednobarevné šaty či nevýrazný top. Ramínka mohou být ozdobena mnoha způsoby, mohou to být květinky, kamínky anebo jen třpytky. Každopádně jen výměna ramínek může působit opravdu kreativně a mohou krásně zvýraznit váš vzhled.

Odvážné střihy

Dalším způsobem, jak můžete zpestřit svůj vzhled, jsou zajímavé střihy podprsenky. Jedná se o podprsenky, které jsou poslední dobou velice oblíbené a rozšířené. Jsou to ty, které jsou zajímavé zejména ze zadní strany, neboť jejich ramínka jsou různě propletená a na zádech vám vytvoří zajímavé tvary, můžete tam mít téměř pavučinu či něco, co by mohlo připomínat lapač snů, ale i jiné originální tvary. A právě u těchto podprsenek je potřeba vybrat správné oblečení, protože když vám na zádech vytvoří zajímavý ornament, je škoda zakrýt jej oblečením. Aby využili podprsenku jako moderní doplněk, musí být odhalená, tedy vezměte si šaty či top, kde jdou záda krásně vidět, aby každý mohl obdivovat vaše spodní prádlo.

Barevné podprsenky odhaleny

Pro odvážné ženy jsou výborné barevné podprsenky, zejména ty ve tvaru lambády. Jedná se o výborný doplněk pro letní dny, protože vzít si barevnou podprsenku pod síťové tričko či pletený svetr s velkými oky vypadá opravdu krásně a je to sexy. Pravdou je, že musíte trochu přemýšlet, aby celkový zhled působil decentně a moderně zároveň, což je někdy obtížné. Ale když si vezmete například černý svetřík s oky a pod něj dáte nějakou výraznou lambádu a zkombinujete jí s dlouhými riflemi, tak to bude mladistvé a rozhodně to nemůže nikoho urazit.

I obyčejná podprsenka je sexy

Samozřejmě, že podprsenku jako moderní doplněk můžete vzít jakoukoliv. Nemusíte shánět ani speciální ozdobená ramínka ani speciální střihy. Ovšem v tomto případě je mnohem složitější vymyslet vzhled tak, aby to nepůsobilo vulgárně. Ideální jsou trička, na kterých vám padá jedno rameno, protože tak můžete nenápadně ukázat kousek svého spodního prádla, což je sexy a rozhodně zajímavé, ale musíte dávat pozor, abyste neukazovali až příliš. Rozhodně zajímavě působí, když máte tričko s nějakým potiskem a ukážete, že se pod ním schovává krajková podprsenka.

I spodní prádlo může být krásným moderním doplňkem, tak se nebojte ukázat, jaké kousky se skrývají ve vašem intimním šatníku, protože tím můžete vytvořit dokonalý vzhled.