Pokud máte málo peněz, možná děláte tyhle chyby. Vsaďte na červenou a pozor na podlahu

Znáte nějaké pověry, které se týkají bohatství? Najdete jich možná hned několik. Předsudky o bohatství jsou velmi častým tématem. Věříte na některé pověry, které slibují dostatek peněz? Nosíte v peněžence šupiny od kapra nebo máte jiný talisman, který by vám měl zajistit bohatství? Ukážeme, jaké mýty jsou nejpopulárnější.

Jak se rychle zbavit věcí, které do peněženky nepatří?

Mnoho lidí věří, že finanční energie opravdu existuje. Pokud budete mít ty správné prostředky, brzy se můžete dočkat velkého bohatství. Slibují to také někteří jasnovidci, možná vám o tom vyprávěla nejbližší přítelkyně. Díky zkušenostem ostatních si ale můžete být jistí, že všechno není černobílé. Na zem bychom podle některých neměli pokládat batoh ani tašku, jestli nechceme o peníze přijít.

Chcete mít plnou peněženku peněz? Tak byste v ní neměli nosit některé věci. Jestli máte peněženku rozbitou nebo jinak znehodnocenou, nemůžete se divit, že se v ní nedrží peníze. Děravá peněženka se může stát i dírou do vašeho rozpočtu. V peněžence by pak měly zůstat pouze bankovky, mince nebo aktivní karty. Pravdou ale je, že tam máme spoustu zbytečností.

Zdroj obrázku: Freepik

Jestli se bankovky cítí dobře, přitáhnou další

Záleží také na barvě peněženky, kterou nosíme u sebe. Ženy by měly nosit především zelenou nebo červenou barvu, která peníze přitahuje. Pro muže se zase hodí černá nebo tmavě modrá. Na vaše příjmy to ale nebude mít žádný vliv, protože to si musíte ovlivnit pouze vy sami. Jestli chcete mít v peněžence i něco jiného než peníze, možná si do ní můžete vložit fotky rodinných příslušníků nebo čtyřlístek pro štěstí.

V Česku jsou populární šupiny z kapra, které se do peněženky vkládají a měly by nám přinést peníze. Většina lidí má ale místo peněz v peněžence například doklady z nákupů nebo karty, které už ani nepoužívá. Peněženka by měla sloužit hlavně tomu, že v ní jsou peníze a kreditní karty v bezpečí.

Zdroj: https://stackyourdollars.com/money-superstitions/