Beautiful Young Woman Her Beautiful Snow White Bed Relaxes Relaxes Beautiful Evidence

Poloha ve spánku prozradí mnohé o naší povaze. Introverti spí jinak než lidé společenští

Uvědomujete si, jak v noci spíte? Pozice ve spánku může prozradit, jakou máte povahu. Spíte jako miminko, nebo jste roztažení po celé posteli? Mnoho z nás nedokáže ovlivnit, jak bude v noci spát. Co o vás vypovídají polohy ve spánku?

Některé polohy jsou častější spíše u žen

Na internetu najdete mnoho poloh, ve kterých se dá nejen usnout, ale také v nich spát. Jednou z nich je i poloha plodu. Znamená to, že spíte jako miminko, které je ukryté v plodovém obalu. Tato poloha je obecně častější u žen, ale samozřejmě v ní usínají i muži. Takoví lidé jsou na první pohled plaší a budou vypadat, že se s vámi nechtějí bavit. Pokud je ale poznáte blíže, zjistíte, že jsou citliví a mají problém s důvěřivostí.

Existuje také poloha na vojáka. V té usnete na zádech, tělo je srovnané a ruce máte položené vedle těla dlaněmi dolů. Vypadáte u toho přesně jako vojáci, kteří jsou na vojenském táboře. Takoví lidé mají rádi svůj klid, k ostatní se chovají rezervovaně. Mají ale také vysoká očekávání. Lidé, kteří spí na zádech, budou potřebovat kvalitní matraci. Jinak jim hrozí bolesti zad.

Zdroj obrázku: Freepik

Poloha volného pádu? Jste extroverti a nebojíte se ukázat

Při usínání v poloze volného pádu usnete na břiše, hlavu máte stočenou k jedné straně a ještě u toho objímáte polštář. Pokud tak rádi usínáte a spíte, vyhledáváte komunikaci a rádi se bavíte s lidmi, i když je třeba vůbec neznáte. Takoví lidé jsou rádi středem pozornosti a nebojí se nových situací. Zároveň nemají rádi rychlá rozhodnutí a potřebují na ně čas. Spaní na břiše se ale příliš nedoporučuje kvůli bolestem krční páteře. Ráno se tak můžete cítit unavení, i když spíte dlouho.

Poloha hvězdice je v poloze na zádech. Obě ruce máte hozené kolem polštáře a vypovídá to o vás že se rádi obětujete pro ostatní. Pokud někdo potřebuje pomoci, jste u něj, ale dávejte si pozor, aby někdo vaší pomoci nezneužil. Lidé usínající v této poloze jsou většinou introverti, nemají rádi pozornost, zároveň se jedná o skvělé přátele.

Zdroj: https://www.healthline.com/health/healthy-sleep/what-does-your-sleeping-position-say-about-you