Feminela.cz Navackove Cz Nahledovy

Poohlížíte se po novém bytu v Praze? Máme pro vás tip!

Jestliže se trochu orientujete na trhu s nemovitostmi, pak jistě víte, že sehnat dostupné bydlení v Praze je prakticky nemožné. Nájmy jsou vysoké, ovšem pořizovací ceny bytů jsou ještě větší. Naštěstí se dnes začínají vytvářet nové bytové čtvrti, které by měly nabídnout zejména mladým lidem dostupné bydlení. Jeden takový projekt nyní vzniká v oblasti Žižkova.

Kde se tyto byty nachází?

Oblast Na Vackově, kde nové bytové centrum roste, se nachází v oblasti Horního Žižkova. Jde o velice poklidnou část Prahy, která je ideální pro bydlení s dětmi. Oblast bývalého nákladního nádraží v budoucnu obsadí nové administrativní budovy, čímž se v Olšanské ulici otevře dokonalý prostor pro výstavbu nových bytů. Nejen, že se v této oblasti budou nabízet pracovní příležitosti, ale také se zde budete cítit velice komfortně.

V okolí bytu naleznete vše potřebné

Jak už bylo řečeno, nové byty Praha 3 se nachází v Olšanské ulici. Jedinečná kombinace klidu a živoucího města vás doslova pohltí, takže si bydlení v oblasti Na Vackově zamilujete. Navíc v okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost včetně základní školy nebo školky. Mimoto však můžete navštívit i Židovské pece nebo Žižkovský vysílač, kde se na veřejně dostupné platformě nachází vynikající restaurace.

Jak jsou byty vybaveny?

O prodej bytů na Žižkově je pochopitelně obrovský zájem, neboť jsou prakticky ihned po dokončení stavby vhodné k nastěhování. Samozřejmostí je moderní vybavení toalety a koupelny. Ve vašem novém bytě se proto bude nacházet sprchový kout s vanou, umyvadlo a závěsné WC. Pochopitelně si můžete vybrat jak barvu obkladů do koupelny, tak i druh podlahy v celém zbytku bytu.

Jestliže chcete v Praze nový byt, měli byste si pospíšit. O byty Na Vackově je velký zájem, a proto byste se měli o koupi rozhodnout velice rychle.