Pořiďte si kuchařku „Ulice vaří s vámi“

By: Oleg Sidorenko

Také rádi koukáte na seriál „Ulice“, který můžete sledovat již deset let v televizi a to každý všední den? Potom určitě máte rádi hrdiny tohoto oblíbeného seriálu, kteří mají starosti a problémy stejně, jako my obyčejní smrtelníci a řeší věci, které jsou nám blízké.

Určitě i vy někdy u Ulice vaříte a my vám teď chceme představit knihu, kde si můžete něco uvařit podle receptů hlavních hrdinů z tohoto nekonečného seriálu. Kniha Ulice vaří s vámi, právě vyšla na pulty. Autorkou je Miroslava Kuntzmannová. Chcete mít doma originální kuchařku, kde si uvaříte s hrdiny tohoto seriálu? Pak si ji kupte a začněte připravovat stejná jídla, jaké se připravují i v Ulici.

Vařte jako Hejlovi či Henry

V knize nejde o recepty herců, které si vaří doma po natáčení, ale uvařit si můžete to, co si vaří hrdinové přímo v seriálu. Ochutnat tak můžete českou kuchyni od Hejlů, nebo si můžete uvařit to, co je na jídelním lístku v hospodě u Henryho. Jedná se o speciality, které vám určitě budou chutnat. Vždyť se podívejte, jak má Henry v hospodě stále plno. Možná je pro vás paní Nyklová pavlačová drbna a možná, že vám v seriálu není až tak sympatická, ale co se musí nechat, že pečivo má výtečné. Vždyť k ní také chodí nakupovat celá ulice. Pokud i vy byste si rádi upekli něco z krámku od Nyklů, tak si to najděte v kuchařce „Ulice vaří s vámi“.

Kuchařku vydává televize Nova, ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment. V knížce jsou jak recepty, tak i fotografie. Vyzkoušejte speciality, které se vaří v Ulici. Každý hrdina, má v knize svůj recept. Co takhle na Vánoce vyzkoušet salát s kaprem podle Vlastimila Peška? Tento recept a mnoho dalších najdete v knize „Ulice vaří s vámi“, která se právě dostala do prodeje. Udělejte si s touto knihou radost, nebo jí věnujte pod stromeček někomu blízkému, kdo seriál Ulice miluje. Určitě tím potěšíte.