Potíže s erekcí, co za to může?

By: Josh Pesavento

Problémy s erekcí nejsou vůbec výjimečné a tak spousta mužů přemýšlí o tom, proč zrovna oni tyto problémy musí řešit. Samozřejmě jde o věc, o které se mužům nechce mluvit, řešit by ji ale měli.

Poruchy erekce nejsou vůbec vzácné a 40. věku tento problém čas od času řeší každý muž. Čím je pak muž starší, tím je to pro něj horší. Lékaři nejprve zjišťují příčinu, proč muž nefunguje v posteli jako dříve. Žena často řeší fakt, že je to tím, že už muže nepřitahuje, ale důvody je třeba hledat úplně někde jinde. Poruchy erekce se musí řešit z toho důvodu, že jde o nějaký zdravotní problém.

Na erekci má vliv i samotný fakt, jestli jste kuřák, či nikoliv

Samozřejmě, že pokud muž holduje cigaretám, je vše horší, než když je nekuřák. Kouření nemá dobré účinky jak na zdraví, tak i na erekci.

Kromě kouření má na erekci vliv také váha. Pokud je partner obézní a má kila navíc, tak to s poruchou erekcí může úzce souviset. Pokud má nadměrný přísun cholesterolu, tak to má vliv i na cévy, které mohou být ucpané. Poznat to můžete podle toho, že má trvale vysoký tlak.

Důvodem vzniku problémů může být i cukrovka

Pokud je v rodině někoho s cukrovkou a muž sám má problémy se ztopořením, pak by si měl určitě zajít na testy. Dost možná zjistí něco, co doposud nevěděl.

Velký vliv na problémy s erekcí může mít psychická stránka, která dokáže sehrát opravdu velkou roli a pokud muž není v pohodě, trpí depresí, má problémy v práci a je nějakým způsobem emocionálně zasažen, pak také řeší to, že v posteli nemůže fungovat tak, jak by chtěl. Pokud je to z tohoto důvodu, je vhodný pořádný voraz. Zajeďte si někam na víkend, kde se o vás budou starat, nechte se zlákat na wellness a nechte se uklidnit příjemně strávenou atmosférou, která vás zcela jistě dostane do pohody.