Young Man Covering Eyes His Girlfiend Park

Poznejte, že má o vás zájem. Tyhle signály prozradí každého zamilovaného muže

Máte zájem o muže, ale nejste si jistá, zda jsou sympatie vzájemné? Toužíte po navázání bližšího vztahu, ale bojíte se udělat první krok? Všímejte si nenápadných signálů, gest a slov, které značí, že i on je vztahu s vámi nakloněn. Některé z nich muži vysílají nevědomě, jiné cíleně. Tak jako tak vám hodně napoví o jeho citech k vám.

Srší humorem

Pokud se muž snaží být vtipný a jeho vtipy jsou často dvojsmyslné, zbystřete. Zatímco takové vtipy mohou být často nápadné, je třeba je brát s nadhledem. Muži tak často dávají najevo, že se jim nějaká žena velmi líbí, jakkoliv mohou působit otravně. Snaží se tak ukázat, že jsou nad věcí a je jim vlastně jedno, co se bude dít dál, ale opak je pravdou.

Když muž udržuje oční kontakt a i přes drobné nepříjemnosti zůstává zdvořilý, můžete si být jistá, že o vás projevuje zájem. Nejčastěji se se svými pocity neumí vyrovnat a nedokáže je dát jinak najevo. Tyto signály probíhají často nevědomky – neustále sleduje vaše reakce a nedokáže potlačit úsměv, který je patrný a nápadný. Chová se k vám hezky, je galantní a chválí vás.

Zdroj obrázku: Freepik

Zesměšňují ženské problémy

Jak už bylo řečeno, muži často dávají najevo svůj zájem o opačné pohlaví prostřednictvím vtipů. A jsou to většinou vtipy intimní. Minulé vztahy, ženské problémy a podobně jsou častým námětem a signálem, že se o vás zajímá. Vypořádávají se tak s tématy, se kterými nemají zkušenost, a nechtějí v očích ostatních vypadat zoufale.

Muži často nevěnují pozornost novým botám, šatům nebo účesu. Pokud se ale do nějaké ženy zakoukají, pak si takových věcí začnou všímat. Zkuste si třeba jinak upravit vlasy nebo si obléknout nové oblečení a sledujte, zda muž zareaguje. Dalším častým signálem toho, že muži na vás záleží, je zmatenost a neopatrnost. Pak si můžete být jistá, že s vámi chce navázat vztah. Stačí chvilka trpělivosti a dříve nebo později začne být sebevědomější a jistější.

Zdroj: https://bestlifeonline.com/love-signs-men/