woman-enjoying-breath-wind

Přichází čas na nový účes! V teplých dnech zkrotí vlasy krátké i netradiční střihy

Léto a dovolená volají po změně účesu. A co radí módní stylisté pro volný čas v době letních dovolených? Nechte se inspirovat aktuálními trendy!

1.     Na krátko s vystříhanými stranami

Krátce střižené strany kontrastují s přesahujícími vlnami. Ideální sestřih pro všechny ženy s kulatým obličejem a výraznými rysy. Velmi vyniknou oči a rty. Jedná se o elegantní účes, ale lehce extravagantní. Na navlhčenou ofinu je dobré nanést tužidlo v pěně nebo vyhladit pomocí krému a vyfoukat pomocí malého kulatého hřebenu.

2.     Moderní delší bob

Moderní bob, který plynule přechází asymetricky do delších stran a skrývá uši. Jedná se o velmi důvtipný účes, ladný a nadmíru ženský. Na pohled velmi pohodlný! Na prameny je nutné nanést objemový krém nebo tužidlo a upravit vlasy pomocí velkého kulatého kartáče.

3.     Francouzský cop

Klasika s vypleteným copem ve tvaru koruny kolem hlavy se hodí pro ženy s dlouhými vlasy. Cop se splétá na stranu, nesmí být příliš svázaný, na závěr je dobré zafixovat lakem.

4.     Vlnitý culík

Ženy s přirozeně vlnitými vlasy mohou použít krém pro kudrnaté vlasy a poté je sepnout v horní části hlavy, podél obličeje nechat z každé strany jeden pramen volný. Vlasy v culíku lze ještě natočit pomocí kulmy.

Zdroj obrázku: Freepik

5.     Bob s kratší ofinou

Bob s kratší ofinou nikdy nevyjde z módy, protože je elegantní a hodí se pro ženy každého věku. V létě lze sestřihnout více.

6.     Volně sepnuté a uhlazené vlasy

Další skvělý tip pro ženy s dlouhými jemnými vlasy. Je dobré před sepnutím nanést pěnu pro zvětšení objemu a natočit na velké natáčky, poté posbírat na zátylku a zajistit sponkou nebo vlásenkou. U spánků lze pramen vyndat a nechat volně.

7.     Na divošku

Tento účes je velmi módní, ale současně extravagantní. Vyzařuje z něj pohoda. Stačí dobrý sestřih, péči o něj dodá stylingová pěna, která přidá na objemu a po vysušení rukama stačí zvednout vlasy nahoru. Důležité je se nebát a nechat vlasy opravdu nadivoko. Na závěr zafixujte za pomoci laku.

8.     Krátké mikádo pro silné a husté vlasy

Někdy je nutné silné a husté vlasy zkrotit za pomoci vhodné kosmetiky, protože krepují. Žehličkou je možné vlasy také narovnávat. Na závěr je dobré účes zafixovat silně tužícím gelem.

Zdroj: https://www.luxyhair.com/blogs/hair-blog/25-easy-summer-hairstyles