Love

Proč být nadále sama? Poznejte štěstí a lásku díky kvalitní seznamce

Spousty žen, přestože jsou vzdělané, šikovné, umí vařit, dbají o svůj vzhled, chodí do zaměstnání, zůstávají samy. Přitom to není jejich záměrem, rády by se seznámily, ale díky časovému vytížení není v jejich možnostech, aby chodily po večerech „na lov“. Anebo už jsou ve věku, kdy jsou jejich vrstevnice vdané, mají děti a jednoduše nemají s kým jít ven.

By: Tony Alter

Všechny tyto krásné ženy si zaslouží poznat muže, kteří se o ně budou starat, mít je rádi a vzájemně si budou pro sebe oporou.

Patříte-li také k dámám či slečnám, jež mají v srdíčku pusto, prázdno, hledáte ale někoho, kdo by se stal vaší „spřízněnou duší“, vyzkoušejte seznamku. Během pár hodin můžete sedět v restauraci s mužem, jež se vám bude líbit, budete se společně smát, dáte si výborné jídlo a třeba také procházku městem, nebo se uchýlíte do bezpečí domova některého z vás.

Ženy váhají a to je velká škoda

Kupodivu i v dnešní emancipované době jsou ženy poměrně často ostýchavé a bojí se oslovit muže, který se jim líbí. Pánové na tom jsou bohužel podobně, nechtějí se ztrapnit, být kamarádům k smíchu… Pokud také patříte k nesmělým ženám, které jsou v rozpacích při prvním pohledu na muže, mohla by se vám zalíbit oblíbená křesťanská seznamka. Najdete zde spoustu přitažlivých, inteligentních a galantních mužů, mezi nimiž se dozajista najde ten správný, se kterým si budete rozumět. Chce to jen čas a trpělivost.

Abyste byly při seznamování úspěšné, je důležité, abyste si neupravovala fotografie, abyste o sobě neuváděla údaje nebo koníčky nezakládající se na pravdě. Vezměte si, že vám muž zašle svoji fotografii, která bude upravená, jistě by vás to při osobní schůzce odradilo, „nahlodalo“.

Také můžete na první schůzku připravit malou pozornost v podobě dárku. Originální dárky pro ženy nemusí přinášet jen pánové, stejně tak mohou překvapit ženy.

Vkročte do nadcházejícího podzimu ve dvou. Vyzkoušejte seznámení se přes internet a stravte Vánoce s partnerem, který pro vás bude vším.