Proč je zadaný muž takovým lákadlem pro ženy

By: epSos .de

Také se vám stalo, že jste se zamilovala do někoho, kdo byl již zadaný a neskutečně vás tento fakt lákal, abyste o toho muže začala bojovat? Velmi často v podvědomí toužíme po někom, ale i něčem, co nemůžeme mít.  Navíc v dnešní době to, že je zadaný, neznamená to, že je nedostupný. Ba naopak. Muži mají klidně dvě ženy najednou a nedělá jim to žádný problém.

Možná se vám nebude chtít ani věřit tomu, že single muž není pro ženy tak zajímavý, jako ten zadaný. Nechápete jak je to možné?  Muži, kteří mají vedle sebe ženu, působí charismatičtěji a jsou více žádáni. Dost možná je to i proto, že svobodní muži, jsou svobodní z nějakého důvodu a ten nám může na tom dotyčném vadit.

Lákat nás na zadaném muži může především to, jak je pozorný ke své partnerce, jak se chová, když jsou spolu, jak je obětavý pro rodinu a podobně. Když to řeknu zkresleně, tak vidíme, jaký je to muž v akci, čili ve vztahu a právě tím nás může přitahovat. To že ženy rády bojují a touží vyhrát je další důvod toho, proč se ohlížejí po muži, který je zadaný, nebo proč je vlastně takovýto muž vůbec přitahuje a přemýšlejí o něm. Paradoxem je ale fakt, že svobodné ženy touží po muži zadaném, kdežto ty které jsou v nešťastném svazku, by rády ulovily muže svobodného.

Pokud máte přítele, kterého vám přebírá jiná žena a on se rozhodne pro ni, vězte, že ještě není vše ztracené. Tato žena touží vyhrát, a pokud se jí to povede, může o vašeho partnera okamžitě ztratit zájem, protože v tu chvíli už nemá o co bojovat. Je tedy dost možné, že vám jej opět vrátí a půjde lovit jinam. Toto však není pravidlem, ale stát se to klidně může. Touha po vítězství nás vede tam, kde bychom rozhodně brousit neměli, ale když už to tak je, tak vzhůru do boje. Jděte do toho po hlavě. Žijete jen jednou.