2018 11 28 20 54 16 Rohový Jídelní Komplet Corner Dub Sonoma Světle Hnědá Atan Nábytek

Proč si pořídit do kuchyně rohový jídelní set?

Možná si myslíte, že jsou rohové lavice vyšlé z módy a největší slávu už zažily v minulém století. To jste na omylu. Jejich popularita stále roste. Není divu. Vždyť mají nespočet výhod. Dostatek místa, úspora prostoru, elegantní design i možnost uložení věcí.

Lidé už přišli na to, že jsou jídelní sety mnohem pohodlnější než stůl a k němu samostatné židle. Rohovky padnou jako ulité do malých panelákových kuchyní, moderních domácností i na chalupu. Mohou být umístěny přímo v kuchyni anebo zvlášť v jídelně.

Výhody hrají první housle

Nesporným pozitivem je využití prostoru do posledního detailu. I v menším jídelním koutku vypadají vkusně a zajistí potřebnou plochu pro strávníky. Zaberou méně místa než stůl s židlemi. Když je jednou někam postavíte, jsou tam napevno. Nepotřebují průchod ani posouvání. Určitě od nich není poničená podlaha, tak jako od škrkajících židlí.

Věřte, že na rohové lavici pohoví více lidí. Ideální jsou pro rodiny s malými dětmi a poslouží i občasným návštěvám. Nemusíte rychle vytahovat uschované židle. Velkou výhodou je možnost úložného prostoru pod sedací částí. Pěkný je rohový odkládací box. Rohové lavice jsou bezpečné, stabilní a vhodné pro nejmenší strávníky. Když se večer sejde celá rodina, lze u nich sedět, jíst, povídat si, či si zahrát nějakou společenskou hru.

Kožené, anebo čalouněné?

Pamatujete na staré koženkové modely? Ty byly elegantní! Dnes lze pořídit čalouněné produkty, které nabízejí designový vzhled a pohodlí. Komfortní jsou sedáky a opěrky. Pokud nevíte, jaký styl zvolit, podívejte se na pestrou paletu Atan nábytek. Možná vám padne do noty dřevěný set se stolem a dvěma židlemi, trendy komplet v moderních barvách anebo luxusní kožená rohová lavice. Nepřesvědčili jsme vás o tomto stylu jídelního nábytku? Třeba vás osloví jídelní sady 2+1, kulaté, ratanové, skleněné či prostorné.