obr8

S americkou hypotékou se nemusíte bát snít

Být mladý je sice krásné, ale vůbec ne snadné. Jakmile dokončíte studia, chcete si založit rodinu a koupit si byt, ovšem otázka zní, kde na to vzít peníze? Je potřeba si zvolit tu pravou hypotéku, která vám takové financování umožní a tu pravou společnost, která vám ji poskytne.

Život je jedna velká honička. Hlavně v době, kdy je člověk mladý. Sotva dokončí školu, už má tak akorát věk na to, aby si založil rodinu. Jenže pokud si chcete založit rodinu, tak musíte mít především kde bydlet. A pokud si máte koupit byt či postavit dům, tak na to musíte mít v první řadě peníze. A jsme opět u toho, kde je vzít. Jakmile totiž mladý člověk dostuduje, tak je rád, když najde nějakou práci, a to jakoukoli, neboť firmy se o absolventy zrovna dvakrát neperou. A bylo by naivní se domnívat, že v této práci vydělá během prvního roku svůj první milión, to sotva. Vlastně bude rád, když si vydělá na živobytí a zaplacení nájmu se vším všudy. Takže jsme opět zpátky, kde vzít peníze na byt?

Ideální by v takovém případě byla 100% hypotéka. Tedy taková hypotéka, která by člověka pokryla sto procent nákladů na pořízení potřebného bytu. V praxi by to pak vypadalo tak, že by si člověk požádal o půjčku tři milióny korun a dostal by půjčku ve výši tři milióny korun, koupil by si byt a měl by rázem kde bydlet. Má to ovšem jeden háček, banky tyto půjčky před časem přestaly poskytovat na základě doporučení národní banky. Můžete tak získat třeba devadesáti procentní půjčku a zbytek musíte doložit z vlastní kapsy. Jenže ten „zbytek“ může být pořád velice vysoká částka.

Naštěstí se jedná o problém, který má snadné řešení, alespoň v případě, kdy se obrátíte na férovou nebankovní společnost, která vám s řešením této situace ráda poradí a poskytne vám nebankovní hypotéku, se kterou vše snadno vyřešíte.

A stejně tak můžete v nebankovní společnosti získat i hypotéku bez registru, pokud podnikáte a máte nějaký menší záznam v registru anebo hypotéku bez příjmu, pokud máte nižší daňové přiznání. Jde zkrátka jen o to, najít si toho pravého partnera pro život v podobě spolehlivé nebankovní společnosti, která vám ochotně pomůže splnit vaše sny, ať jsou jakékoli.