S problémy v domácnosti si pomůže každá žena sama. V koupelně najde zaručený patent

Všechny metody, které jste dosud použili, selhaly a nemáte tušení, jak se účinně zbavit páry ze zrcadla, přetrvávající nečistoty na koupelnové baterii, a vrzající dveře vás přivádějí k šílenství? Otevřete skříňku v koupelně a sáhněte po pěně na holení. Budete překvapení, v kolika situacích vám tato oblíbená kosmetika může pomoci.

Pěna na holení a vrzající dveře

Nic nás nemůže dráždit více než vrzající dveře. Pokud s nimi máte také problém a nemáte po ruce obvyklý olej nebo vazelínu, sáhněte po pěně na holení. To je pravděpodobně nejpohodlnější a nejjednodušší způsob, jak se zbavit přetrvávajících otravných zvuků. Naneste malé množství pěny na holení podél kovových pantů a vtírejte do všech jejich štěrbin. Otřete přebytečnou kosmetiku papírovým ručníkem nebo kapesníkem. Efekt tohoto jednoduchého triku vás jistě příjemně překvapí a již při prvním otevření dveří pocítíte rozdíl.

Zdroj obrázku: Freepik

Pěna na holení a zamlžené zrcadlo

Pokud se na zrcadle v koupelně po každé koupeli hromadí pára a metody, které používáte k jejímu odstranění, selžou, otestujte účinek pěny na holení. Naneste malé množství kosmetiky na papírový ručník a důkladně s ním vyčistěte celý povrch zrcadla. Nakonec jej pečlivě vyleštěte pomocí starých punčochových kalhot nebo kuliček z černobílých novin. Tento jednoduchý trik nejen způsobí, že zrcadlo bude svítit, ale také následná pára se na něm neusadí, jak jistě zjistíte při další koupeli.

Pěna na holení a koupelnové baterie

Trvalé usazeniny kamene a vody v kombinaci s mýdlem na koupelnových bateriích trápí mnoho žen v domácnosti. Pokud nechcete sáhnout po silných čisticích prostředcích, které se nakonec ne vždy ukážou jako účinné, zkuste pěnu na holení. Umístěte kosmetiku na celý znečištěný povrch koupelnové baterie a poté ji vyčistěte měkkým hadříkem, nejlépe z mikrovlákna. Nakonec důkladně vyleštěte.

Zdroj: https://www.realhomes.com/advice/cleaning-with-shaving-cream