obr12

Šance na spokojenější život

Mnoho lidí se brání jakékoliv půjčce s obavou, že nebudou moci splácet. Proto například doživotně bydlí v podnájmu a čekají na zázrak. Vzhledem k tomu, že v reálném životě se většinou nic takového nestává, budete muset jednat sami.

Pokud potřebujeme nutně půjčit peníze, většinou nás jako první napadne jít požádat o pomoc do banky. Ta má ale docela přísná pravidla.

Je tedy naším osudem nikdy si nesplnit sen o vlastním bydlení?

Nebo nechat tu krásnou roubenku, aby si ji koupil někdo jiný?

Nikoliv. Pokud bankovní úředník kroutí zamítavě hlavou a tváří se tak, že s ním opravdu nic nehne, pak se otočte na podpatku a odejděte. S největší pravděpodobností na vás našla banka nějaký ten nedostatek z minulosti. A může se jednat opravdu jen o nějaký drobný a nedůležitý zápis v některém seznamu dlužníků. Banky jsou instituce, které vám v tuto chvíli nepomohou. Pro ně je hypotéka bez registru docela cizím pojmem. Bankovní domy dávají velký důraz na bonitu klienta. Což znamená, že stačí opravu málo a už se s vámi o záležitosti půjčky nebudou chtít bavit. Alespoň po dobu, kdy bude vaše jméno v některém inkriminovaném seznamu.

Není ale určitě nutné se smířit s tím, že je vaším osudem život v podnájmu. I vy máte šanci na lepší život a s tím spojené vlastní bydlení. Nebankovní instituce vám podají pomocnou ruku v podobě hypotéky bez registru. Tento termín není rozhodně nový. Jedná se o umožnění čerpání finančních prostředků od poskytovatele, který je v těchto záležitostech mnohem benevolentnější.

Kromě toho je tu ještě jedna další výhoda. Tato hypotéka vám nesvazuje ruce tím, že byste se museli zpovídat, nač ty prostředky vlastně potřebujete. Jedná se tedy o půjčku bezúčelovou. To získalo hypotéce bez registru natolik dobré jméno, že ji v současné době využívá stále více klientů.

A to je přeci přesvědčivý argument. Pokud by se jednalo o něco nevýhodného, tak by spíše klientů rapidně ubývalo. Zkuste se tedy podívat na některé reference spokojených uživatelů tohoto produktu. Potvrdí vám, že se jejich život radikálně změnil k lepšímu.