85 Satni Skrine Posuvne Dvere Sonoma 450x350

Šatní skříň: Funkční a designově povedená součást vaší ložnice

85-satni-skrine-posuvne-dvere-sonoma-450x350

Zařizujete si aktuálně interiér ložnice. Možná celému procesu nepřikládáte nijak výraznou váhu, což je škoda. V ložnici člověk tráví notnou porci času a dívat se na starý a nefunkční nábytek by nebylo zrovna optimální. I proto se vyplatí zvolit krásnou a z pohledu prostoru efektivně řešenou šatní skříň. Co všechno byste měli před nákupem brát v potaz a kde je opravdu obrovský výběr spousty modelů? Na tyto dvě otázky najdete odpovědi v tomto článku.

Design samozřejmě v hlavní roli

Skříně v ložnici mohou být díky použitým materiálům na pohled opravdu velmi neotřelé. Nejčastěji se na jejich výrobu logicky využívá dřeva. Optimální je masiv, nicméně i dřevotřískové modely vypadají nadčasově a mohou do ložnice naprosto perfektně zapadnout. Často jsou šatní skříně doplněny o prvky z jiných materiálů, jež jsou dnes v oblibě. Na mysli máme kupříkladu sklo. To může být integrováno do dveří. Ve větším provedení bude i funkční, jelikož poslouží efektivně jako zrcadlo. Co se týká dekorů, oblíbené jsou například dub sonoma, olše, ořech anebo slonová kost.

Funkční uspořádání interiéru skříně

Myslet byste měli také na to, jakým způsobem jsou uspořádány vnitřní prostory skříně. Obecně by se měly koncipovat takovým způsobem, aby se do jejích útrob vešlo co nejvíce věcí. Základem musí být šatní tyče, pak se věší oděvy. Důležitou roli hrají i police pro uskladnění složeného prádla a výborný je i drátěný program, který slouží pro jednoduché uskladnění ponožek a spodního prádla. U mnohých modelů je uspořádání díky vysouvacím policím variabilní.

Vyberte si pohodlně online ze spousty variací

Víte, kde si lze vybírat skříně do šatny ve spoustě podob za výhodné ceny. Přece v eshopu Dona-shop.cz. Z pohodlí vlastního domova se můžete podívat i třeba na ostatní vybavení ložnice. Nakupovat lze postele, rošty a další nábytek.