Woman 1509956 1920

Selena Gomez inspiruje k něžnému a romantickému vzhledu

Ve videoklipu k písni „De Una Vez“ se zpěvačka Selena Gomez objevuje v jarním květinovém outfitu s jemným líčením na tváři. Chtěla byste takového přirozeného vzhledu také dosáhnout? Není to nic složitého. Vizážistka zpěvačky Seleny Gomez se podělila o to, co stojí za jejím decentním, svěžím a romantickým vzhledem.

Zpěvačka se vrací ke kořenům

Píseň, kterou Selena Gomez zpívá ve španělštině, má být návratem k jejím latinským kořenům. Jak sama zpěvačka říká, píseň je metaforou její vlastní cesty k vnitřnímu uzdravení a kreativnímu rozvoji. Selena Gomez se také stále častěji zaměřuje právě na přirozený make-‍up, který jen jemně podtrhne její přednosti. A ten jí také velmi sluší.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Vizážistka Tania Verduzco v rozhovoru pro americký časopis Vogue sdělila, že květiny a květinový motiv jsou symbolem obnovy. Ve videoklipu se tým inspiroval Fridou Kahlo. Cílem bylo vytvořit podobný vzhled a pohrát si s květinovým motivem, ale dát mu moderní charakter. Co všechno dodává Seleně romantický look ve videoklipu?

  • vzdušné růžové květinové šaty
  • květinové ozdoby ve vlasech
  • starobylé lampiony
  • levitující knihy

Základem je bezchybná pleť

Svým přirozeným make-upem dala více vyniknou šatům a ostatním doplňkům. Základem je perfektně sjednocená a bezchybná pleť. Jemné perleťové oční stíny mají světlý odstín starorůžové a meruňkové barvy a oči jsou jen jemně zvýrazněny linkou. Selena Gomez má přirozeně husté a dlouhé řasy, které stačilo pouze podtrhnout řasenkou. 

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Pro zpěvačku byl tento videoklip zlomový a snažila se v něm vyjádřit všechny své pocity. Jak sama později řekla, všichni máme nějakou bolest a jizvy v srdci z různých zkušeností kterými v životě procházíme, ale důležité je, jakým způsobem se dokážeme vyléčit. Především je třeba jít dál a začít v životě novou kapitolu.