Sex s partnerem je jedna velká hra

By: doom_sellers

Pokud nemáte rádi v posteli nudu, tak si užijte sex jako jednu velkou hru, kde popustíte uzdu své fantazii a kde jeden druhému ukážete, co chcete a co ho láká. Pakliže se oddáte tomu, co vás baví a zahrajete si tu hru s partnerem, tak to do vašeho vztahu vnese úplně jiný rozměr. Na co si můžete zahrát? Na cokoliv, co vám není cizí. Můžete si navzájem přikazovat, co kdo má jak dělat, máte možnost se chovat dominantně, nebo naopak poslouchat rozkazy, které vám budou dávány. Hrát můžete znásilnění, což také patří mezi časté sexuální praktiky, které vzrušují oba partnery.

Samozřejmě totiž jde o velmi lákavou představu. Neznamená to však, že ženu vzruší fakt, že jí cizí člověk někde přepadne a znásilní, o tom to vůbec není. Znásilnění musí probíhat doma s partnerem, pak to teprve má ty pravé grády. Hrát si také můžete na doktora, což je další oblíbená hra v sexu. Jeden je pacient a druhý doktor a vyšetřuje se samozřejmě intimní část těla, kterou později ten, kdo hraje doktora začne vzrušovat a přicházíte do fáze, kdy se hra, proměňuje v akt. Dost možná si také zahrajete na policajty, kteří spoutají někoho, kdo se jim brání.

I toto patří mezi velmi vzrušivé postelové hry. Zajímavé jsou také různé kostýmy, a to například kostým zdravotní sestry, policistky, uniformy jako takové jsou v posteli celkem dost žádaným artiklem. Pokud se budete umět odvázat a pojmete celý akt jako hru, bude sex pro vás mnohem záživnější, než ten kdy si odbudete to své a jdete spát. Okořenit sexuální život je potřeba, obzvláště pak, pokud jsou spolu lidé delší dobu a setkávají se stereotypem. Sedněte si s partnerem a povídejte si o svých představách a touhách, které se vám v hlavě rodí. Proměňte tyto touhy ve skutečnost, protože jde o to, že si tím zkvalitníte váš sexuální život. O to by přeci mělo jít každému z nás.

1 komentář u “Sex s partnerem je jedna velká hra”

Diskuze je uzavřena.