Blind Date 3

Seznamovací večírek pro nezadané

By: al fernandez

Jste single a rádi byste to změnili? Pokud toužíte potom, abyste si k sobě našli protějšek a nevíte, kde se seznámit, protože máte pocit, že nikde nikdo kolem vás, kdo by stál za to, není, tak si vyrazte na seznamovací večírek pro nezadané.

Jak to na takovém večírku vypadá?

Nezadaní přijdou na společné rande. Výhoda je ta, že je zde každý single a nikdo není zadaný, a tak se nemusíte bát toho, že oslovíte někoho, kdo partnera má. Jste na večírku, kde je single úplně každý, kdo na něj přišel. Jedná se o takzvané rychlé rande. Pokud si partnera nevyberete, tak získáváte možnost účastnit se další akce a to zcela zdarma. S každým single potencionálním partnerem, si povídáte 5 minut.

Nikdo vás nebude odmítat jen proto, že je zadaný. V ceně máte uvítací drink. Pojďte se seznámit i vy a nebuďte sami. Mezi nezadanými si jistě najdete někoho, kdo bude odpovídat vašim představám. Užijete si spousty zábavy a potkáte nové lidi.

Nemusíte ihned najít partnera, ale klidně pouze jen kamaráda, se kterým vám bude dobře. Speed dating, v překladu rychlé rande, je tu pro každého, kdo by si rád k sobě našel ideální protějšek. Američané se takto seznamují již 15 let a odtud přišla myšlenka, udělat něco podobného i u nás. Za 2 hodiny se seznámíte s deseti protějšky, kteří jsou taktéž svobodní, stejně jako vy. Při 5-ti minutovém rozhovoru pak zjistíte, jestli je vám sympatický, nebo ne.

Celé to funguje tak, že každá žena má svůj stoleček, ke kterému si vždy na 5 minut sedne jeden muž a oba si spolu povídají. Pokud je ženě muž sympatický, řekne si o kontakt, neřekne to však partnerovi do očí, ale napíše to na papírek. Pokud i muž souhlasí s předáním svého kontaktu, pak se kontakty vzájemně předají. Nikdo nikoho neodmítá, celé to spočívá v tom, že si po 5-ti minutovém rozhovoru si řeknete, zda vám byl partner sympatický.

Seznamky se uskutečňují podle věku, dále pak můžete navštívit XXL seznamku pro plnoštíhlé, seznamku pro gaye a lesbičky a nebo pro občany, kteří nemluví česky.