Soňa: Na seznamce jsem našla dokonalého chlapa. Na schůzku ale přišel někdo, z koho mám dodnes noční můry

Se seznamkami už nechci mít žádnou zkušenost, to přísahám. Tak hrozný je zážitek, který se mi stal. Myslela jsem, že zde najdu fajn chlapa, ale ve skutečnosti jsem si pořádně zavařila. Přitom se na začátku vše vyvíjelo doslova dokonale. A proč jsem seznamku zvolila? Je to celkem jednoduché. Skoro roční lockdown moc nedovoluje seznamovat se na klasických místech. Člověk stále více řeší vše online, seznámení nevyjímaje.

Byl dokonalý

Ozvalo se mi mnoho zájemců. Když jsem ale začala pročítat odpovědi, byla jsem v šoku. Někteří nedokázali napsat souvislou větu, jiným šlo pouze o to jedno, další nezapadali do mého věkového rozmezí a jiní se mi zase nelíbili. Z toho množství zájemců o seznámení jsem nakonec dokázala vyfiltrovat pár normálních mužů. A začala si s nimi psát. Jeden z nich se jevil jako fajn chlap. S tím jsem udržovala konverzaci dlouhodobě.

Z běžných rozhovorů na něco více

Teď vím, že jsem se chovala jako mladá nerozumná husička. Po delší době jsme totiž z normálního hovoru přešli na trochu lechtivější konverzaci, kterou jsme vylepšili i o mírně obnažené fotografie. Když jsem je posílala, vůbec jsem si neuvědomila, jak velkou chybu dělám. Později jsem na to bohužel přišla. A od té doby žiji ve strachu.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Domluvená schůzka a velký šok

Skvěle jsme si rozuměli a tak jsem navrhla osobní schůzku. Můj budoucí vyvolený se nejprve bránil, ale poté svolil. Teď vím, proč se mu do schůzky moc nechtělo. Čekala jsem na dohodnutém místě, když jsem viděla, jak ke mně přichází kolega z práce. Ten, který byl z celého mužského kolektivu ten nejvíc slizký a oplzlý. A žádný krasavec to taky nebyl. Myslela jsem, že jde jenom náhodou kolem, ale nikoliv.

Přišel ke mně a řekl mi, že tu čekám na něho. Ten podvodník mě našel na seznamce, udělal si falešný profil, stáhl fotky z internetu a začal si se mnou psát. V tu chvíli jsem byla v šoku. Ty choulostivé věci co jsem mu o sobě napsala, a co teprve ty fotky. Nyní mám z něho noční můry, bojím se, zda něco neřekne, nebo dokonce neukáže v práci. Zatím to neudělal, ale občas má nechutné narážky a já se bojím, aby následně nechtěl něco výměnou za diskrétnost. Byla jsem hloupá, já vím.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.