Serious Woman Doing Relaxation Exercise Home

Spalování tuku na břiše urychlí správný jídelníček a dobře nastavený trénink

Chcete-li zhubnout právě v oblasti břicha a zviditelnit si pas, zaměřte se na cviky, které dokážou bojovat s tukem v této oblasti. Nezapomínejte na správnou kombinaci s vyváženou stravou, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

Spalování tuků

Břicho je částí těla, která je velmi často příčinou komplexů. U mnoha lidí se tuk ukládá nejvíc právě v této oblasti. Musíte však vědět, že samotná cvičení vám nepomohou zbavit se pneumatiky na břiše, ale v kombinaci se správnou výživou významně urychlí účinky hubnutí a vizualizaci svalů. Takže pokud sníte o plochém a pevném břiše, nezapomeňte, že strava je rozhodující.

Zařaďte do své stravy zeleninu, ovoce, celá zrna a zdravé rostlinné tuky. Vyberte si hlavně z produktů bohatých na bílkoviny, a to ryby, ojediněle si můžete dopřát i drůbež. Nezapomínejte ani na správnou hydrataci těla. Musíte vypít přiměřené množství vody, a to minimálně dva litry denně. A samozřejmě nezapomeňte na správný pohyb.

Zdroj obrázku: Freepik

Toto si zapamatujte

Během tréninku stojí za to implementovat jednu důležitou věc – cvičení na břicho by se mělo kombinovat s výdechem během zkracování a nádechem při návratu do výchozí polohy. Trenéři říkají, že břicho bez zatínání nepřinese mnoho výsledků, protože nepracuje se svaly, ale především s klouby. Chcete-li mít po krátké době viditelné výsledky, provádějte sérii 3–4 cviků s 12 opakováními a postupně jejich počet zvyšujte až na 30.

Cvičit byste měli alespoň 3–4krát týdně, abyste dosáhli vytoužených výsledků. Kromě kardia si vždy dopřejte i několik posilovacích cviků. Na internetu můžete najít nekonečně mnoho videí a návodů pro správné cvičení, pokud jste nikdy předtím necvičili, je dobré začít nejprve pod dohledem profesionála, který vám přesně ukáže, jak máte dané cviky provádět.

Zdroj: https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/womens-health/in-depth/belly-fat/art-20045809