Little Man 4471413 1280

Stela: Nechala jsem dítě na hlídání manželovi. Když jsem přišla a viděla, co s ním dělal, ihned mi vyhrkly slzy

O naše dítě se primárně starám já. Jednou jsem ho dala manželovi na hlídání a následný pohled mi vehnal slzy do očí. Myslím si, že takhle by reagovala každá matka malého miminka, když by to viděla. Naše holčička se narodila na podzim loňského roku a má se čile k světu. Péče o ní je samozřejmě náročná. Sice ji zvládám, ale čas od času si také musím něco zařídit. Tak přichází na řadu manžel, který miminko pohlídá.

S dětmi to prý moc neumí

Manžel sice dítě chtěl, ale zároveň z něho měl i obavy. Stále říkal, že to s dětmi moc neumí. Že moc neví, jak se o ně starat. Že nepozná, co potřebují, co jim nedělá dobře, nebo jak s nimi zacházet. Brala jsem to jako něco běžného. Přece jenom, roli matek máme my ženy, a muži hlavně vydělávají peníze. Naší holčičce se samozřejmě věnoval, ale bylo na něm vidět, že když s ní má být sám, je lehce nesvůj. Spíše proto, aby jí nějak neublížil, nebo neuškodil.

Zdroj obrázku: Pixabay

Musela jsem na úřad

Jednou jsem si musela zajet na úřad, babička nemohla, a tak jsem poprosila manžela, aby naší holčičku pohlídal. Ten samozřejmě souhlasil, i když měl trochu obavy. Dcerku jsem nakojila a vyrazila. Plánovala jsem být maximálně do hodiny zpět, takže nehrozil žádný problém. Ale trochu obavu jsem přece jenom měla. Bylo to poprvé, co manžel hlídal sám. Nevěděla jsem, zda to zvládne. Sice tvrdil, že ano, ale nikdy nevíte.

Nemohla jsem uvěřit svým očím

Když jsem se vrátila zpět a otevřela dveře do pokoje, nemohla jsem uvěřit tomu, co vidím. Naše malá holčička ležela na koberci a nad ní byl můj manžel. A co dělal? Vydával různé vtipné zvuky a svou hlavou se přibližoval a oddaloval od miminka. Tomu se to natolik líbilo, že se řehtalo na celé kolo. Když jsem to viděla, vyhrkly mi slzy, jelikož něco tak krásného mě prostě dostalo. Od té doby vím, že můj muž je ten nejlepší otec na světě. I když má obavy, umí naši dcerku vždy rozesmát. A spokojené miminko je vždy to nejdůležitější.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.