Valentine39s Day Background With Candle Rose Closeup

Svíčka vydrží hořet déle díky soli nebo po vložení do mrazáku

Čajové svíčky dokážou vytvořit příjemnou atmosféru, ale vždy vydrží velmi krátce. Nejraději bychom byli, kdyby vydržely hořet o několik hodin déle. To se ale díky tomuto triku může jednoduše splnit. Bude vám stačit obyčejná svíčka a sůl.

Delší výdrž

Jak na to, aby svíčka nezhasla příliš rychle? Nejprve věnujte pozornost produktu, který kupujete. Čím je svíčka těžší, tím déle bude hořet. Tajemství spočívá v parafínu použitém k výrobě svíčky. Další důležitou věcí je knot. Neměl by být kratší než 0,5 centimetru a delší než 1 centimetr. Pokud si všimnete, že se odchyluje od tohoto standardu, zkuste upravit jeho délku.

Aby svíčka hořela celé hodiny, nasypte kolem knotu sůl. Nepřehánějte to však. Sůl kolem knotu způsobí, že bude svíčka hořet jasněji a mnohem pomaleji. Dalším způsobem je dát svíčku předem na pár hodin do mrazáku. Jakmile ji zapálíme, roztaví se mnohem pomaleji. Při zapalování svíček nikdy nezapomínejte na správnou bezpečnost.

Zdroj obrázku: Freepik

Romantický doplněk

Dokonalá svíčka je taková, která nestojí příliš mnoho a má krásný vzhled. Kromě toho je důležité i prohlášení výrobce, jak dlouho bude svíčka hořet. Chcete, aby hořela déle? Vyplatí se použít chytrý a účinný trik, který problém vyřeší. Hlavně když letos svíčky nejsou nejlevnější produkty. Kromě toho, že narůstají ceny energií, narůstají i ceny za produkty, jako jsou například i svíčky.

Svíčky jsou starou klasikou při vytváření romantické atmosféry. Každého dokážou naladit a jemná záře se stává dokonalým osvícením. Svíčky nevyužívají jen romantici, ale jsou dominantou v nákupních košících i během období dušiček. Tehdy jsou potřebné k tomu, abychom mohli rozsvítit světlo na náhrobcích našich blízkých.

Zdroj: https://www.bobvila.com/articles/how-to-make-a-candle-last-longer/