Tableta do myčky má využití nejen na nádobí, ale i v koupelně

Koupelna je místem očisty celého těla, ale i zde je potřeba přiložit občas ruku k dílu a pořádně tuto místnost uklidit. Nemusí to být vždy tak jednoduché, jak se zdá. 

Koupelna je místnost, která bývá často vlhká a plná páry, ale tomu se nejde ubránit. Celá rodina se osprchuje, ne vždy se větrá a zbytky mýdla a kapičky vody zasychají po celém sprchovém koutu, sprše, vaničce a skleněných dveřích.

Úklid koupelny se ale může stát hračkou, jestliže použijeme vhodný čistící prostředek, který nás zbaví nejen zaschlého mýdla, ale také usazeného vodního kamene. Vše bude provedeno jednoduše a rychle a vy už nebudete chtít koupelnu nikdy čistit jinak.

Tento jednoduchý trik vymyslela žena z Austrálie, uveřejnila jej na svém facebookovém profilu a inspirovala jím plno ostatních žen a matek, které si tento úklid nemohou vynachválit.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Potřebujete vyčistit sprchový kout nebo sprchovou hlavici? 

Co budeme potřebovat:

  • Houbu na mytí, do které se dá vyhloubit otvor
  • Tableta do myčky
  • Rukavice

Postup:

Vezmeme houbu a vyhloubíme otvor o velikosti tablety. Do vyhloubeného otvoru vložíme tabletu. Houbu navlhčíme a můžeme omývat vše co potřebuje vyčistit. Poté stačí opláchnout teplou vodou a vše září čistotou.

Tableta do myčky zvládne vyčistit vodovodní baterii, sprchovou hlavici, sprchový závěs, skleněné plochy sprchového koutu a mnoho dalšího.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Jednoduše bez námahy

Tímto jednoduchým trikem a bez zbytečného drhnutí jsme docílili krásně čisté koupelny během chvilky jako žena z Austrálie ve svém videu. Podle ní čití nyní své koupelny mnoho žen                a zkouší nacházet nové využití tablety do myčky např. na čištění pečící trouby.

Dávejte si však pozor na své ruce a pokožku. Tableta do myčky je vysoce účinný, však silně odmašťující přípravek. Měli byste zabránit styku přípravku s vaší pokožkou, proto vždy používejte ochranné rukavice.