Sick Young Woman Blows Her Nose Into Tissue Horizontal Shot Copy Space

Tahle vitamínová bomba postaví na nohy i největšího maroda. Příznaky odezní už po jednom dni

Čtyři ingredience, dobrý mixér a jeden den, to je vše, co potřebujete, abyste se opět postavili na nohy. Tento recept na protizánětlivý a protichřipkový koktejl proti chorobám potlačí jakékoli příznaky.

Domácí lék na chřipku

Tento lék je jednoduchý na výrobu, je efektivní a obsahuje pouze čtyři složky. Co je důležité poznamenat, nevynechávejte žádnou z nich ani nenahrazujte něčím jiným. Zvolené ingredience musí být čerstvé, šťavnaté a co nejvyšší kvality. Výhody tohoto nápoje jsou, že neobsahují alkohol, který se často nachází v domácích tinkturách nebo infuzích.

Důležitý je silný mixér, nejlepší je ten, co dokáže rozdrtit led nebo ořechy. Tento velice zázračný extrakt vás okamžitě postaví na nohy. Směs bude fungovat, když vás obtěžují první příznaky nachlazení, virové nebo bakteriální infekce. Mezi tyto příznaky patří například slabost, zimnice, bolesti svalů, bolest na hrudi a kašel. Dále to může být ucpaný nos a dutiny, bolest hlavy a horečka a samozřejmě škrábání nebo bolest v krku.

Zdroj obrázku: Freepik

Recept na koktejl

Budete potřebovat 4–5 cm oloupaného čerstvého kořene zázvoru. Je důležité, aby byl čerstvý a šťavnatý, poté jeho protizánětlivý, hřejivý a antipyretický účinek bude nejsilnější. Dva celé citrony, oloupané ze slupky a bílých membrán a bez pecky, to dodá dávku vitamínu C a vlákniny. Dále potřebujete 4 velké polévkové lžíce přírodního medu, ten má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, a nakonec 250 ml minerální vody.

Všechny ingredience vložte do mixéru a důkladně mixujte alespoň minutu při vysokých otáčkách. Výsledkem bude pěnivý, jasně žlutý, mírně krémový koktejl, velmi silný, ale zároveň i chutný. Pijte jej po sklenici, každých pár hodin během dne, jakmile pocítíte první příznaky nachlazení nebo chřipky. Směs neuchovávejte v chladničce, ale zkonzumujte hned po přípravě.

Zdroj: https://www.munchkintime.com/ginger-lemon-honey-syrup-recipe-natural-immune-booster/