Tato znamení zvěrokruhu snadno onemocní. Blíženci se příliš stresují, Raci neudrží nervy na uzdě

Může datum našeho narození a znamení zvěrokruhu ovlivnit naše zdraví? Možná ne přímo, pokud ale předpokládáme, že astrologové, kteří jednotlivým znamením přisuzují specifické charakterové vlastnosti, mají pravdu, ukáže se, že některá z nich jsou náchylnější k různým nemocem. Podívejte se, která čtyři znamení mohou mít časté problémy se zdravím.

Berani mohou trpět srdečními chorobami

Berani jsou individualisté, vůdci, dynamičtí lidé a podle některých také výbušné povahy. Neradi naslouchají cizím názorům nebo radám, a to včetně lékařských doporučení. Tím si sami způsobují zdravotní problémy. U Beranů je pravděpodobnější rozvinutí poruch příjmu potravy, srdečních chorob a rakoviny. Jelikož tvrdohlaví Berani neradi podstupují preventivní prohlídky, diagnóza může přijít pozdě.

Blíženci jsou často workoholici, kteří na sebe berou příliš mnoho povinností. Z tohoto důvodu žijí v neustálém stresu, který jim způsobuje rozkolísání hormonů a zažívací potíže. Mají zároveň tendenci tyto problémy zlehčovat. Neléčená střevní onemocnění v kombinaci s rychlým životním tempem a stresem pak mohou vést k syndromu dráždivého tračníku nebo Crohnově chorobě.

Zdroj obrázku: Freepik

Raci častěji bojují s depresemi

Přecitlivělí a velmi emotivní Raci jsou lidé, kteří vše, co se jim děje, hluboce prožívají. Někdy mají problém se se svými emocemi vyrovnat. Vnitřní boj a neustálé rozebírání situace ovlivňuje negativně i jejich zdraví, jelikož bezesné noci a stres oslabují imunitní systém. Raci jsou také náchylnější k depresím, úzkostem a neurózám.

Nervová povaha Štírů má významný dopad na jejich zdraví. Obecně mají výbušní lidé častější problémy se srdcem, vysokým krevním tlakem a vysokým cholesterolem. To je spojené s vysokou hladinou stresového hormonu kortizolu, který v dlouhodobém měřítku způsobuje chaos v celém těle. Lidé narození v tomto znamení mohou trpět nedostatkem vápníku a trpět nemocemi kosterního systému, revmatismem a osteoporózou.

Zdroj: https://www.bustle.com/p/the-one-health-problem-each-zodiac-sign-is-most-prone-to-9375561