Tato znamení zvěrokruhu snadno onemocní. Blíženci se příliš stresují, Raci neudrží nervy na uzdě

Může datum našeho narození a znamení zvěrokruhu ovlivnit naše zdraví? Možná ne přímo, pokud ale předpokládáme, že astrologové, kteří jednotlivým znamením přisuzují specifické charakterové vlastnosti, mají pravdu, ukáže se, že některá z nich jsou náchylnější k různým nemocem. Podívejte se, která čtyři znamení mohou mít časté problémy se zdravím.

Berani mohou trpět srdečními chorobami

Berani jsou individualisté, vůdci, dynamičtí lidé a podle některých také výbušné povahy. Neradi naslouchají cizím názorům nebo radám, a to včetně lékařských doporučení. Tím si sami způsobují zdravotní problémy. U Beranů je pravděpodobnější rozvinutí poruch příjmu potravy, srdečních chorob a rakoviny. Jelikož tvrdohlaví Berani neradi podstupují preventivní prohlídky, diagnóza může přijít pozdě.

Čtěte také:  Zázračný strom z Číny je ceněný po celém světě. Ginkgo biloba prodlouží život a podpoří plodnost

Blíženci jsou často workoholici, kteří na sebe berou příliš mnoho povinností. Z tohoto důvodu žijí v neustálém stresu, který jim způsobuje rozkolísání hormonů a zažívací potíže. Mají zároveň tendenci tyto problémy zlehčovat. Neléčená střevní onemocnění v kombinaci s rychlým životním tempem a stresem pak mohou vést k syndromu dráždivého tračníku nebo Crohnově chorobě.

Zdroj obrázku: Freepik

Raci častěji bojují s depresemi

Přecitlivělí a velmi emotivní Raci jsou lidé, kteří vše, co se jim děje, hluboce prožívají. Někdy mají problém se se svými emocemi vyrovnat. Vnitřní boj a neustálé rozebírání situace ovlivňuje negativně i jejich zdraví, jelikož bezesné noci a stres oslabují imunitní systém. Raci jsou také náchylnější k depresím, úzkostem a neurózám.

Čtěte také:  Letní horké dny volají po osvěžení. Některým nápojům je ale lepší se vyhnout

Nervová povaha Štírů má významný dopad na jejich zdraví. Obecně mají výbušní lidé častější problémy se srdcem, vysokým krevním tlakem a vysokým cholesterolem. To je spojené s vysokou hladinou stresového hormonu kortizolu, který v dlouhodobém měřítku způsobuje chaos v celém těle. Lidé narození v tomto znamení mohou trpět nedostatkem vápníku a trpět nemocemi kosterního systému, revmatismem a osteoporózou.

Zdroj: https://www.bustle.com/p/the-one-health-problem-each-zodiac-sign-is-most-prone-to-9375561