Couple Hugging While Standing Viewpoint

Ten pravý čeká na každou ženu. Některé znaky prozradí, v jakém vztahu neztrácet čas

Když poznáme někoho nového a myslíme na společný vztah, cítíme všechno jinak než po několika letech, kdy už svého partnera dobře známe. Zamilovanost za sebou může nechat bolavé stopy, protože v prvních měsících vidíme partnera úplně jinak. Náš mozek je zaplaven hormony štěstí a nemusíme myslet racionálně.

Ten pravý čeká na každou ženu, ale je důležité ho poznat včas

Pokud si nejste jistí, že jste potkali toho pravého nebo pravou, můžete si na internetu najít několik testů, díky kterým byste měli zjistit, jestli vám partner stojí za to, zkusit s ním být delší dobu a přemýšlet například o společném bydlení nebo dětech. Pozor si dávejte u jeho přátel. Sledujte, jak se chová v jejich společnosti. Jestli se chová rozdílně oproti tomu, když je s vámi, bude něco špatně.

Pokud jste teprve v začátcích vztahu, sledujte, co partner dělá nebo jak se chová, když se delší dobu nevidíte. Píše vám, zavoláte si, nebo čeká, až se ozvete vy? I podle toho se dá snadno poznat, jestli o vás partner opravdu stojí a myslí to s vámi vážně. Jestli čeká, až se ozvete vy, možná by mu vůbec nevadilo, kdybyste se neozvala vůbec. Ženy přemýšlí také nad tím, jaký vztah to pro ně je. Patří mezi ty lepší, nebo jsou nerozhodné, ale chtějí mu dát šanci?

Zdroj obrázku: Freepik

Závidí vám úspěchy, nepochválí vás?

Jaké jsou vaše plány do budoucnosti? Pokud společně sdílíte názory na život, bydlení nebo děti, máte vyhráno. Jestli se ale v důležitých otázkách života neshodnete, dřív nebo později by to mohl být problém. Často z tohoto důvodu vznikají hádky, které stojí za koncem vztahu.

Jak se chová, když slavíte úspěch v práci? Pokud vás nepochválí, nebo dokonce říká, že váš úspěch je náhoda nebo že jste si ho nezasloužili, není se o čem bavit. Když máte špatný den, partner by vás měl povzbudit nebo vědět, čím vám udělá radost. Pokud si do vás ještě rád rýpne, nesejde mu na vašich pocitech. Pokud si navíc není schopný zapamatovat důležitá data, je to námět k tomu si sednout a promluvit si o budoucnosti.

Zdroj: https://www.businessinsider.com/how-to-tell-if-someone-is-right-for-you-2018-2