eyelash-3322347_1920

Tenkému obočí odzvonilo. Hitem letošního roku je nedbalá přirozenost

I obočí prochází radikální změnou. Není tomu dlouho, co obočí mělo tvar pomalu nitky. Od minulého roku jsou v kurzu obočí, které mají být co nejvíce přirozené a široké. Jaké bude obočí v novém roce 2021? Změní se či zůstane? Jednoznačně zůstane. Ale pozor! Naskytl se drobnější detail, který mírně obočí změní.

Upravené, ale nedbalé

Letos žádná dokonalost! Francouzské obočí a jeho půvab se vrací! Znamená to jediné – méně konturování, obarvování a důraz na pravidelné a dokonalé křivky. Nyní bude v kurzu více přirozenosti – husté a mírně nepravidelné obočí bude mít šmrnc. Nedbale upravené obočí vítězilo již před dvěma lety a získalo si velký obdiv. A není divu, každá žena by měla ukazovat svou přirozenou krásu, nikoli tu vytvořenou.

Jak upravovat

Při úpravě obočí postupujte jednoduše. Stačí, když vaše obočí budete jakoby vyčesávat nahoru jeho růstovým směrem. Jak trhat obočí a upravovat? Nejlépe nijak! Ovšem pokud je to možné. Nesmíte mít obočí nad nosem srostlé – mezi obočím jistě vytrhávejte. A pokud vám příroda nenadělila a vy jednoduše takové trendy obočí chcete, pořiďte si tužku na obočí a štětec, pomocí kterých obočí dokreslíte a zvýrazníte. Konce mírně protáhněte do ztracena, aby celek působil více přirozeně. V online světě lze najít mnoho návodů a fotek, které vám ukáží, jak přesně na to. 

Nejen obočí

Nejen obočí, ale celý make-up by měl být v novém roce přirozený. Celkově půjde o zvýraznění přirozené krásy, kterou ženy jistojistě mají. Proto zapomeňte na vrstvy make‍-‍upu, které někdy připomínají spíše voskovou figurínu než krásnou ženu. Jistě využijete bronzer, jemný rozjasňovač a jiné, ale ve velmi mírné míře. A pokud vytvoříte look bez make‍-‍upu, vaše pleť vám poděkuje a vaše akné se začne zlepšovat.