Tepláky jsou znovu v módě. Klasické střihy jsou pro smích, ale s těmito kousky můžete bez obav vyrazit mezi lidi

Tepláky vyvolávají lidem na rtech úsměv. Především těm, co se o módu zajímají a dbají na určitou eleganci svého outfitu. Zcela se jim vysmívat ale nelze. Tepláky mají své využití. Jsou pohodlným a příjemným outfitem na doma, neztratí se v posilovně, lze si v nich jít zaběhat, nebo vyvenčit psa. Vzít si je však do společnosti, třeba na večeři, nebo dokonce na kulturní představení, může být vrchol nevkusu. Je však možnost, jak se nestydět.

Co takhle teplákové šaty?

Tepláková souprava se hodí maximálně na sportovní aktivitu, ale teplákové šaty, to už je jiná káva. Ty mají možností využití mnohem více. Jejich kladem je především pohodlnost, která jde ruku v ruce s kvalitou materiálu. Obvykle dobře sedí a v přicházejících podzimních dnech se jistě hodí i to, že dokážou zahřát.

Výhodou může být obecně i jejich kvalita, pokud jsou vyrobeny z dobré látky. Jenom tak se nezničí, a to ani pravidelným praním. To může potvrdit každý, kdo si potrpí na klasické tepláky, které i při denním nošení vydrží věčnost. Stejné to může být i s teplákovými šaty. Udrží si svůj střih, budou mít stále skvělou barvu a málokdy se vytahají tak, že by se staly nepoužitelnými.

Zdroj obrázku: Freepik

Jaké a kam vybrat?

I když se jedná o šaty, stále je třeba myslet na to, že vzhledem k základnímu materiálu a spíše volnočasovému střihu se nehodí všude. Jsou celkem adekvátní náhradou za běžný volnočasový outfit, ať už na procházku, posezení s kamarádkami, nebo rychlý oběd s partnerem. Tomu odpovídá i to, jakou cestou se vydat při výběru. Mohou být i kratšího střihu, není důvod obávat se výrazných barev a nic se nezkazí ani zajímavými motivy, nebo potiskem. Ne všem ženám ale mohou sednout. Hlavním rizikem může být především fakt, že některá žena v teplákových šatech vypadá, jako by si na sebe oblékla pytel. Takovému faux pas se snažte vyhnout.

Zdroj: Life Hacks