Couple Having Dinner Valentines Day

Trávit večer s těmito muži je noční můrou každé ženy. Vytratit se během večera domů může být nejlepší věc, jakou udělat

Máte čas od času velkou potřebu jít na rande, ale v jeho průběhu litujete, že jste neseděla doma? Důvod je většinou jednoduchý. Ten muž, kterého jste našla na seznamce, nebo vám ho dohodila kamarádka, není tak dokonalý, jak se zdálo. Je to jeden ze známých typů, kterým je na místě se raději vyhnout. Toto jsou ti nejhorší.

Manažer

V ideálnějším případě vypadá dokonale. Je upraven, dobře oblečen. V tom horším je to pouze pojišťovací agent v maturitním saku. Společné rysy jsou však jasně dané. Během schůzky nedá mobil z ruky a pomocí mailu, SMS i telefonu řeší své pracovní věci. Patrně s vámi šel jen proto, že je mu trapné sedět u stolu sám.

Chuďas

Na koho jste narazila můžete zjistit už v průběhu večeře. Nejlevnější pití, objednávka bez předkrmu, vynechání dezertu a hlavní chod je to nejlevnější jídlo z menu. V lepším případě za vás večeři zatáhne, ale spíše počítejte s tím, že útrata bude na půl. Což se dozvíte ve chvíli, kdy číšník přinese účet. Trapnější chvíle, než tato už vás patrně nečeká.

Zdroj obrázku: Freepik

Macho

On je muž, on je pán tvorstva a je ve všem dokonalý. Tisíckrát za večer uslyšíte slovíčko „já“. Většina rozhovoru bude monolog na téma jeho dokonalosti. A když už se vás na něco zeptá, v půli vaší odpovědi vám jistě skočí do řeči a bude pokračovat ve svém vychloubání v mylném přesvědčení, že vám toto chování imponuje.

Mamánek

Pokud se během rozhovoru dozvíte, že vašemu protějšku něco poradila maminka, buďte na pozoru. Patrně mu doporučila i tuto restauraci, koupila oblečení i připravila témata konverzací. Na případné pozvání k němu domů raději nereagujte, nebo se ještě ten večer s jeho maminkou potkáte.

Nevychovanec

Ne každý má etiketu dokonale v malíku, ale jsou věci, které ženu stoprocentně odradí. Nepomoci jí z kabátu nebo opomenutí přisunout židli, to se ještě dá přehlédnout. Hurónský smích na celou restauraci, louskání prsty na číšníka, mlaskání při jídle nebo srkání u polévky – to se odpustit nedá.

Zdroj: Life Hacks