hracka-jako-ziva

Tyhle animované gify vás zaručeně vystraší

Jak praví klasik, nejhorší smrt je z vyděšení. Lidé na těchto animovaných obrázcích reagují spontánně na různá nečekaná nebezpečí. A někdy je to opravdu sranda, i když trochu morbidní. Hezky se bavte.

Příběh první: Mrtvola v soláriu

Lékaři sice říkají, že solária jsou škodlivá a že bychom se v nich raději neměli opalovat vůbec, protože přes zimu si naše pokožka potřebuje odpočinout, ale některé ženy prostě rádi do solárií chodí, protože se nedokážou smířit s tím, že by nebyly opálené. Tahle paní se ale dočkala velmi nepříjemného překvapení, když na ní po otevření solária prázdnýma očima koukala spálená mrtvola. Tenhle příběh je rozhodně dobrý na odrazení od tohoto způsobu opalování.

mrtvola-v-solarku

Příběh druhý: Trefil toho špatného

Někteří novináři si nedají pokoj a kladou opravdu záludné a někdy až trapné otázky. Někdy se pak může stát, že se tázaný rozčílí a snaží se reportéra praštit. Tomuto chlapíkovi se to ale vůbec nevyplatilo, protože namísto reportéra praštil nevinného člověka, který na něj vykouknul z popelnice.

netrefil-se

Příběh třetí: Tyranosaurus Rex

Tahle mladá paní neudělala nic zlého. Jenom si četla nějaké papíry a chystala se na přednášku nebo předváděcí akci, když najednou zpoza skříně do místnosti vběhl Tyranosaurus Rex, obávaný zabiják z období druhohor. Tohle by opravdu polekalo každého a myslím si, že řada z nás by z toho dostala infarkt nebo přinejmenším by si ukrupla do gatí.

tyranosaurus-rex

Příběh čtvrtý: Housenka jako živá

Většina z nás si pamatuje období dětství a vzpomíná na staré dobré hračky, se kterými jsme si hráli od rána do večera. Nevadilo nám, že auto nemá kola ani to, že jsme si museli domýšlet, co asi panenka říká. Dnešní hračky jsou velmi vyspělé a moderní a dokážou neuvěřitelné věci. Například tahle housenka vypadá tak živě, až vystrašila chudáka malého kluka, který si s ní chtěl pohrát. Tuhle hračku bych tedy dítěti domů nekoupil.

hracka-jako-ziva

Příběh pátý: Vlkodlak si čte noviny

Představte si klasickou situaci. Chcete jít ráno do své kanceláře a vidíte šéfa jak si čte noviny. Ten se najednou zvedne a noviny odloží a vy s hrůzou zjistíte, že se díváte na vlkodlaka. Z tohohle by vás zaručeně klepla pepka.

vlkodlak-cte-noviny

Příběh šestý: Sama s mrtvolou ve výtahu

Paní ve výtahu vidí, jak se k ní blíží 2 lidé držící smuteční věnec a chtějí nastoupit do výtahu. Bohužel to nestihnou a jen co se výtah rozjede, tak se na chudáka ženskou vyvalí mrtvola z otevřené skříně, která se rakvi vůbec nepodobá. Tohle musela být opravdu hrůza.

mrtvola-ve-vytahu

Příběh sedmý: Klaun jako strašák

Klauni jsou většinou lidé, kteří nás mají pobavit. To se ale nedá říci o klaunovi v tomto animovaném příběhu, který si nasadil masku zloděje a mladou slečnu vedle sebe dokonale vystrašil.

i-kloun-muze-byt-strasidelny