lipstick-791761_1920

Udělat ze skrývané nedokonalosti hlavní přednost, to je současný trend krásy mezi mladými

Na TikToku se objevil nový kontroverzní trend v líčení. Řada zejména mladých uživatelů jej považuje za naprosto dokonalý módní výstřelek, ostatní nad ním možná jen trochu povytáhnou obočí. Pravdou ale je, že tento trend je skutečně na první pohled nepřehlédnutelný a na ulici s ním zaručeně vyniknete.

Mládež na TikToku určuje novou módu

TikTok je stále oblíbenější právě mezi mladými lidmi, kteří se na tuto platformu postupně přesouvají z doposud nejpopulárnější sociální sítě, Instagramu. Důvodem je zejména velká rozmanitost, kterou platforma nabízí. Každý si najde něco pro sebe. Recept? Vtipná videa? Kosmetické tipy? Všechno najdete na jednom místě.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Nedávno jedna z populárních uživatelek představila svým fanouškům neobvyklý make-up. Nejprve postupovala zcela obvykle, dala na pleť podklad, oči zvýraznila řasenkou, ale na závěr přidala něco, co nikdo nečekal. Pomocí fialové tužky, které se běžně používá buď na rty nebo na tváře, udělala pod očima dva tahy a barvu rozetřela do ztracena jako by chtěla vytvořit tmavé kruhy pod očima.

Z nedokonalosti nový kosmetický trend

Přitom realita je taková, že drtivá většina žen se snaží tmavé kruhy pod očima všemožně skrývat a utrácí horentní sumy za to, aby je nemusely vystavovat světu na odiv. Co tedy tento nový trend má znamenat? Je to opět příklon k větší přirozenosti nebo je to jen krátkodobý výstřelek, který nic neznamená?

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Dívky se dnes mohou rozhodnout udělat ze svých kruhů pod očima výhodu a bez studu je prezentovat na veřejnosti. Alespoň na TikToku se to teď skutečně nosí.  Je zřejmé, že z našich nedokonalostí se může ze dne na den stát nový trend.

Kam to půjde dál? To nikdo neví. Jisté je jen to, že stačí být odvážný a přes noc se z váš může stát hvězda sociálních sítí. Zda je to dobře, nebo ne, už necháme na posouzení každého z vás.