Massage 272823 640

Udělejte si čas na zdravotní masáž Praha 4

massage-272823_640

Trápí Vás stále zdravotní potíže, které jste si způsobili při sportu? Svěřte se do péče kvalitním fyzioterapeutům, kteří používají při léčbě také moderní rázovou vlnu. Právě rázová vlna Praha je považována za jednu z nejúčinnějších současných léčebných metod.

V moderní medicíně nachází rázová vlna využití pro léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Rázová vlna se uplatňuje v ortopedii, revmatologii, sportovní medicíně i při rehabilitacích.Lze ji použít při zahájení léčby, ale i ve chvíli, kdy přes běžně užívanou léčbu zdravotní potíže přetrvávají. Tato léčebná metoda sebou přináší mnohé výhody.

Především má vysokou až téměř devadesáti pětiprocentní účinnost léčby, samozřejmě záleží na typu onemocnění. Rázová vlna je časově nenáročná ambulantní léčba, která je velmi šetrná k lidskému organismu, a ve většině případů ji nedoprovází žádné vedlejší účinky. Na léčbu rázovou vlnou se zaměřuje také rehabilitační centrum Rehazone, které najdete v Praze 12. Moderně zařízená rehabilitační klinika nabízí klientům fyzioterapii s přístrojovou fyzioterapií, masáže i cvičení v moderně zařízeném fitness. Více informací o nás najdete zde www.rehazone.cz.

Spokojeni budete také se zdravotními masážemi Praha 4. Během těchto masáží je používána kombinace hloubkové a uvolňovací masáže i fyzioterapeutické techniky. S fyzioterapeuty se můžete domluvit na masáži zad, antistresové masáži šíje i horních končetin. Často využívaná je rovněž masáž dolních končetin a bederní páteře. Ceník i doporučenou dobu masáží najdete na našich webových stránkách.