Garnier BB Cream spring refill #beauty #beautyblogger #bblogger #bbloggers #beautybloggers #garnier #lorealparis #lorealparisro #garnierbb #garnierbbcream #beautiful #gift #girl #bbcream #cosmetics #makeup #green #igers #instagood #instalove #iphonesia #i

Umíte se nalíčit?

Pokud se nelíčíte, nebo podle vás ne tak, jak byste se líčit měli, máte pocit, že líčení, které jste zvolili vám nesluší, tak vám dáme několik rad, jak se nalíčit. V první řadě byste měli o svou pleť dbát a požívat dobré krémy jak na noc, tak na den.

By: Macnetize.com

Dobré krémy, neznamená drahé krémy. Jde především o složení krému, nikoliv o cenu. Ráno i večer pleť očistíme. To je základ, po té naneseme krém. Pokud se chystáte líčit, pak naneste nejdříve fixátor make-upu. Ten zajistí, že se vám make-up nerozteče a vydrží dlouho. Fixátor naneste i na oční víčka.

Novinkou na trhu je BB krém, který slouží jako krém i make-up, pokud si tedy pořídíte BB krém, máte takzvaně zabité dvě mouchy jednou ranou. BB krém vaší pleť hydratuje, sjednocuje, zakryje nedostatky a ve většině případů má vysoký ochranný faktor, který vaši pleť ochrání před nebezpečným UV zářením.

Na make-up naneseme pudr a tvářenku, která je tak o 2 až 3 odstíny tmavší než je make-up. Pokud chceme stíny, naneseme na vnitřní koutek světlejší odstín, postupujeme pak tmavým odstínem a to samé dáme i pod oko. Nakonec naneseme řasenku.

V případě, že používáme lesk na rty, musíme aplikaci častěji opakovat, protože lesk nedrží na rtech tak, jako rtěnka. Pokud rádi používáme rtěnku, měli bychom k ní mít i konturovací tužku, která by měla s tónem rtěnky ladit.

Jak se nalíčit na den i na noc je různé. Vždy platí, že líčení na den je jemnější, na noc můžeme požít líčení velmi výrazné. Dokonale vypadá i líčení, kterému se říká takzvaně nahé líčení, kdy se nalíčíme takovým způsobem, který je nenápadný, vypadá vlastně tak, jako bychom ani nalíčené nebyli, přesto nám to v něm sluší a vypadáme dobře.