šaty

Úpletové šaty mohou být velice sexy

ElenaRepina / Pixabay

Letos na podzim se bude úplet nosit víc, než kdy jindy. Pro někoho z nás mohou znamenat úpletové šaty něco nudného a něco, co si nebude chtít pořídit jen proto, že se to zrovna nosí. Pozor však, i úpletové šaty mohou být sakra sexy a můžete v nich nadělat spousty parády.

Pod pojmem úpletový svetr si nepředstavujte modely, které jsme nosily v dobách minulých, samozřejmě, že módní návrháři velmi dobře vědí, že tento styl se nechytí, přišli ale s něčím, co se vám zcela jistě líbit bude. Šaty s volnými rukávy, jsou naprosto dokonalým řešením letošního stylu. Pokud si je pořídíte, budete v nich nebezpečně dokonalá, a proto je třeba, aby vám v šatníku nechyběly.

Letos se budou nosit úplety všech stylů a barev. Mezi nejoblíbenější budou patřit přírodní barvy. Šaty lze dozdobit šátkem, či bižuterií, která dokáže divy. Pokud budete chtít šaty se vzorem, tak jsou in vzory zvířecí, ale také indiánské.

Úpletové šaty je nutné vybírat podle typu postavy. Pokud máte dokonalou postavu, tak to pro vás nebude problém a vyberete si z jakýchkoliv střihů. U neforemné postavy, nebo postavy, která má nadváhu je pak nutné vybrat takový střih, který pro vaši konkrétní postavu je lichotivý. Každá z nás potřebuje zakrýt něco jiného. Pokud chcete postavu zúžit, pořiďte si svetr s kapucí.

Velmi výraznou roli, pokud potřebujete zeštíhlet, hraje také šála, nebo šátek. Úpletová dlouhá vesta s širokými rukávy také skryje velké množství nedostatků a to samé pak platí, když si do ní vezmete šálu, nebo šátek. Pokud si projdete obchody tak zjistíte, že i když ve vás úplety vyvolávaly zděšení, tak si ve finále zcela jistě vyberete kousek, který vás udělá dokonalou. Úplety pofrčí hlavně na jaře a na podzim a tak se připravte dopředu, ať jste in první, kdo s tím přijde. Nechte své kamarádky řídit módu podle vás.

1 komentář u “Úpletové šaty mohou být velice sexy”

Diskuze je uzavřena.