201501095106

Usnadněte práci úklidové četě a pořiďte podlahové mycí stroje

201501095106Čistota je v průmyslových budovách, kancelářských centrech a obchodních domech velice důležitá. Uklidit stovky až tisíce metrů čtverečních rozhodně není jednoduché. Pokud však nechcete sedřít úklidovou četu z kůže, pořiďte jí podlahové mycí stroje, které jsou v současné době k dostání ve dvou variantách, a to s chodící anebo sedící obsluhou.

V první řadě pravděpodobně budete hledat dodavatele úklidové techniky, přičemž narazíte na spoustu značek, ale ne všechny dokážou uspokojit vaše potřeby a požadavky. Dlouholetou tradicí se pyšní značka Hako, která vstoupila na trh v roce 1950. Za dobu své existence se vypracovala na jednoho z největších světových výrobců mycí techniky.

Mycí stroje s chodící obsluhou

Pro úklid menších prostorů postačí skvělé podlahové mycí stroje s chodící obsluhou. Už samotný název napovídá, že člověk bude muset za strojem chodit. Pokud se podíváte na produktové portfolio značky Hako, můžete si vybrat z několika různých modelů, jako jsou Scrubmaster B 12 pro menší prostory, Scrubmaster B 45 s řešením šitým na míru a podobně.

Mycí stroje se sedící obsluhou

Druhou možností jsou podlahové mycí stroje se sedící obsluhou, s nimiž úklidová četa zvládne vyčistit i nadměrně velké plochy, například výrobní haly. Opět se vám nabízí několik druhů, jež se liší technickými parametry. Operátor se příliš neunaví a zůstane koncentrovaný po celou pracovní dobu.

Jestliže plánujete vybavit svou firmu podlahovými mycími stroji, obraťte se na společnost Unikont Group, což je přední dodavatel úklidové techniky německého výrobce Hako. Spokojeni budete s kvalitou, životností, ba i s odvedenou prací. Přístroje disponují nejmodernějšími technologiemi a systémy, jež usnadňují a urychlují práci. Podívejte se na kompletní nabídku strojů na webu unikont.cz.