Wedding 1951298 640

Uvažujete o tom, že si necháte potisknout hrnky, puzzle, přívěšky…? Zvládnete to i samy

Každoročně mnoho z nás, ať už jsme majitelky firmy, nebo se staráme o svou rodinu a rády ji překvapujeme krásnými dárky, obrací na služby firem, které umí zajistit potisk nejrůznějších předmětů. Potiskem mohou být zkrášleny a či označeny předměty pro běžné užívání i pro užívání v práci. Jenže často investujeme do těchto služeb zbytečně mnoho peněz, které bychom mohli ušetřit při pořízení si termolisu, který tuto činnost umí.

Seznamte se s 3D termolisem

K potisku menších i větších předmětů můžete využít 3D termolis. Kvalitní, spolehlivý a jednoduchý je kupříkladu tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk. Jde o multifunkční lis, který byl navržen k potisku hrnků, krytů mobilních telefonů, pouzder na tablety, kamenných desek, talířů, přívěšků a dalších, to vše sublimační metodou. Funguje na docela jednoduchém principu, kdy výkonný odsávač zajistí kompletní odvod vzduchu ze zařízení. Tím vznikne vakuum, které přitiskne přes tepelně odolný silikon potiskovaný předmět k podložce. Pracovat může samostatně horní či dolní deska, nebo obě současně, vždy je zajištěna stabilní teplota. A v čem tkví jeho multifunkčnost? Je možné provádět potisk na několika předmětech různého tvaru najednou. Kromě zmiňovaných předmětů potisknete i dlaždice, žulu, skleněné rámečky, hodiny, puzzle… hravě potisknete předměty atypických tvarů, jež nelze potisknout plochými lisy.

Další zařízení, které vám umožní tisknout dle libosti

Abyste zvládli vytisknout vše, co potřebujete, pomůže vám vyřezávací plotr. S ním realizujete komplikované výtisky, které mohou mít různorodý povrch, vzory a výřezy. Zastoupí práci vždy, kdy není možné použít obyčejnou tiskárnu, protože by tisk jednoduše nezvládla. Vybrat si můžete plotr řezací, kreslící nebo řezací a kreslící.

S výběrem termolisu i plotru vám poradí na stránkách termolisy.cz. Vyberte si sami, nebo si nechte doporučit pro vás ideální model a zajistěte si potisk nespočtu předmětů sami. Ušetříte spoustu peněz, zvláště, pokud potřebujete potisknout předměty často a ve velkém množství.