Women 188160 640

Už vás nebaví sex? Zkuste ho na netradičních místech!

women-188160_640

Intimnosti jsou pro každého člověka skvělým zpestřením jeho života. Vyhledáváme je a snažíme se najít co možná největší rozkoš. Ne vždy se to ovšem daří. Zub času umí zapracovat i na sebeharmoničtějším vztahu. Pokud máte ovšem alespoň trochu invence, stoprocentně zvládnete najít ten správný recept na oživení milostných hrátek. My pro vás máme bezesporu zajímavé tipy na netradiční místa, kde si můžete milování nadmíru užívat. Zároveň doporučíme i konkrétní erotické pomůcky, jež se vám budou zcela jistě hodit.

Stačí jen změnit místnost

Ano, i taková zdánlivá maličkost přijde vhod. Zapomeňte na tradiční milování v ložnici v úplné tmě. Užijte si třeba v kuchyni. Stačí dát pryč potraviny a kuchyňské pomocníky. Za chvíli už můžete dovádět na kuchyňském stole. Když ke všemu přidáte erotické prádlo, rozpálíte toho svého naprosto dokonale se vším všudy. Výbornou volbou je také milování na pračce. Ta dokáže elegantně alternovat při ždímání i vibrátor. I ten není potíž mít při ruce a pomoct si v případě potřeby při předehře. Milovat se ale lze klidně i v koupelně. Tady se navíc osvěžíte v masážním sprchovém boxu, případně si dopřejte horkou koupel.

Překvapivé milování v exteriéru

I venku není problém najít vynikající místa pro prožívání intimních radovánek. Záleží pouze na tom, jestli preferujete lokality s větším množství lidí, anebo naopak místa soukromějšího ražení. Z prvně jmenovaných je třeba upozornit na převlékací kabinky v obchodech anebo výtah. Některé pány hodně rajcuje právě moment překvapení, který hrozí. Pokud si vezmete venušiny kuličky a pomalu se rozehřejte, bohatě vám postačí i kratší milování tohoto charakteru.

Když se intimnosti spojí s wellness

Výbornou volbou je také wellness. Taková vířivá vana dokáže doslova divy. Užívat si v ní můžete naprosto skvěle. Pomoct vám může i zdánlivě obyčejné vibrační vajíčko, se kterým si budete užívat oba dva. Hraček pro dospělé nabízí náš nejznámější sexshop Růžový slon spousty, stačí si jen vybrat.