Beautiful Closeup Young Asian Woman Sitting Bed Stroking Legs With Soft Smooth Skin Bedroom

Užívejte si dokonale hladkých nohou po několik týdnů. Moderní metody si oblíbíte

Nadměrné ochlupení je problémem pro spoustu žen na celém světě. Mnoho z nich sní o dokonale hladké pokožce i bez toho, aby musely utratit mnoho peněz. Jak toho ale dosáhnout? Můžete si vybrat mezi několika metodami, díky kterým se budete cítit lépe. Využít můžete prostředky z drogerie nebo si doma vyrobit pasty, které budou fungovat na stejném principu.

S vhodnými produkty vám pomůže kosmetička

Mnoho žen si kupuje voskové pásky nebo náplasti, které jsou oblíbené. Můžete tak mít za několik minut po problému s chloupky. Záleží ale na tom, jak jste citlivá a jaké máte dovednosti v této oblasti. Je zásadní si pokožku nohou důkladně očistit ještě předtím, než začnete proces odstraňování chloupků. Místo, které budete epilovat, odmastěte. Pokud si nejste jistí, jak pásky používat, obraťte se na kvalitní kosmetický salon, kde se svěříte do rukou odborníků.

V poslední době také letí laserové odstranění chloupků. Můžete se tak objednat na odstranění nežádoucích chloupků v oblasti bikin, na nohou, v obličeji nebo podpaží. Proceduru je ale nutné několikrát opakovat, abyste se chloupků opravdu zbavili. Pokožka by neměla být opálená, proto na laserové odstranění choďte na podzim nebo přes zimu.

Zdroj obrázku: Freepik

Zkuste depilační krémy, ale pozor na možné alergie

Ještě před zákrokem je nutné nepít bylinné odvary z měsíčku nebo třezalky. Mezi kontraindikace patří cukrovka, psoriáza nebo vitiligo. Můžete vyzkoušet také depilační krémy, které dobře fungují hlavně u žen, které mají světlou pleť. Je dobré ale vyzkoušet krémy na malém kousku pokožky kvůli možné alergii. Jsou v nich totiž látky, které rozpustí i těžké materiály.

Nejčastějším způsobem i nadále zůstává holení obyčejnou žiletkou. Na trhu je nespočet druhů s různým počtem břitů, mezi kterými si každá žena vybere. Oholení je rychlé, bezbolestné, na druhou stranu ale vydrží pouze několik dní a můžete začít nanovo. Jestli se chystáte na dovolenou, bude nejvhodnější podstoupit zákrok, abyste si dovolenou užila a netrápila se nevzhlednými chloupky.

Zdroj: https://www.wikihow.com/Get-Smooth-Legs