Naughty Secrets IMG_0781

V čem jsou muži lepší, než ženy

By: Steven Depolo

I když se cítíme samozřejmě dokonaleji než muži, i oni mají své plusy a určitě jsou v něčem lepší, než my, ženy. Co to ale je?

Udržení tajemství

Za prvé pro muže není až tak těžké udržet tajemství, jako pro ženy. Žena dokáže slíbit, že tajemství nevyzradí, ale je to skutečně tak? Přiznejme si, že nás velmi často svrbí jazyk. Pokud nám někdo něco tajného sdělí, tak se většinou jen těžko ovládneme k tomu, abychom to neřekly alespoň jedné osobě. Muži jsou v tomhle jiní. Pokud se tedy potřebujete někomu svěřit s jakýmkoliv tajemstvím, tak si raději vyberte muže, pokud chcete, aby se o tom nikde nevědělo.

Snášení alkoholu

Samozřejmě, že mohou být i výjimky, ale z pravidla muži mnohem snáze snášejí alkohol než ženy. Pokud tedy půjdete pít s partou kluků, nečekejte, že s nimi budete moci držet krok. Je to dané tím, že máme v těle jednak víc tuků a pak také tím, že nám v žaludku chybí enzym. Ten dokáže rozložit alkohol ještě před tím, než se dostane do krevního oběhu.

Oblékání

Nejednou jsme se s partnerem někam vypravovali a přiznejme si, že nám to trvalo o mnoho déle, než partnerovi. To je další věc, ve které jsou muži lepší. Pokud se někam chystají, tak to zvládnout mnohem rychleji, než my.

Opravy, montování, konstruování, orientace

Další věc, která jde mužům lépe, je to, že si lépe poradí s technickými věcmi. Jsou v tomto prostě lepší. Dokážou přivrtat polici, sestavit skříň, rozumí autům a motorům a skutečně tyto mužské záležitosti samozřejmě zvládají mnohem lépe než my ženy. Muži se také mnohem lépe orientují v mapách. Po technické stránce jsou prostě, přiznejme si napřed.

Ovládání citů a „balení“

Také snáze dokážou ovládnout své city a nerozbrečí se tak snadno jako my. Lepší jsou také v lovu opačného pohlaví. Tady jsou také o dost napřed a je to evidentní. Výhoda, kterou muži pak také oproti nám mají je ta, že se nemusejí líčit a dávat na sebe tuny make-upu, protože vypadají lépe.