V Praze seženete ubytování i pro větší skupiny

Praha je oblíbeným cílem základních i středních škol, různých skupin či zájezdů. Možnosti našeho hlavního města jsou prakticky nevyčerpatelné, každý si zde najde něco, co ho bude bavit. Ani s ubytováním není nejmenší problém, na několika místech jsou na velké skupiny připravení.

Sháníte penzion v Praze pro ubytování větší skupiny lidí? Můžeme jen doporučit penzion AKÁT, který nabízí celkem 32 pokojů, v nichž ubytuje přes 100 lidí. To už stačí i pro pořádně velký zájezd. A na výlet se třídou školou povinných dětí se sem také nemusíte bát. Jsou tu na ně zvyklí.

Správná poloha je základ

Jako první vás při výběru hotelu bude nejspíš zajímat poloha. Praha je velká a přejezd z jedné strany na druhou by vám zabral spoustu času, který byste mohli využít nějak smysluplněji. Penzion AKÁT je na tom z hlediska lokality velmi dobře. Nachází se totiž 50 m od Smíchovského nádraží, kde jsou zastávky tramvaje, autobusu i metra. Cesta z hlavního nádraží sem trvá 7 minut, z autobusového nádraží Florenc také 7 minut, na Václavské náměstí se dostanete za 5 minut.

Jídlo musí být zajištěno

Penzion AKÁT dává možnost připlatit si za polopenzi, v níž jsou zahrnuty oběd či večeře o dvouchodovém menu. Snídani zde podávají formou bufetu, vybrat si můžete i teplá jídla jako párky nebo míchaná vajíčka. Pro výlety po Praze je ideální, když si v penzionu domluvíte snídaně a večeře, obědvat budete někde ve městě.

Chtějte zázemí pro svou skupinu

Potřebujete mít všechny členy skupiny pod kontrolou? Chcete se někde scházet? I na tohle byste měli myslet. V penzionu Akát se lze scházet v samostatném salónku a venku na letní zahrádce. Skupinám vychází vstříc i flexibilním časem příjezdu a odjezdu. Pokud dojedete mimo check-in či odjedete mimo check-out, zdarma vám uschovají zavazadla. Zavoláte-li předem, lze si domluvit i parkování autobusu u penzionu. Více informací najdete na http://www.akatpension.com.