Jizda Hummer Hlavni 50dd83865030b

Vánoce plné zážitků

jizda-hummer-hlavni-50dd83865030bVánoce se neúprosně blíží a s nimi i naše plány, co pořídit nejbližší rodině, přátelům a kamarádům. Možná nákup dárků necháváte na poslední chvíli a kupujete, co zrovna v obchodě „potkáte“, co takhle se nad nákupem zamyslet a vybrat něco skutečně originálního? Ponožky, oblečení a parfémy patří sice mezi klasiku a zcela praktické dárky pro muže, ale myslíte, že je skutečně potěší? Zkuste udělat změnu a kupte svému partnerovi či kamarádovi zážitek. Dopřejte mu relaxaci, adrenalin, vzrušení nebo gurmánské hodování, které překvapí a potěší zároveň.Už jste někdy slyšeli o hoverboardu? Toto létání nad vodou kombinuje prvky snowboardingu, surfingu a kitesurfingu, přičemž se hoverboard dokáže vznést nad vodní hladinu s rychlostí až 25 km/hod. Dopřejte tuto novinku svému blízkému a pořiďte k ní poukázku u Firmy na zážitky. Více detailů o celé aktivitě se dozvíte na internetových stránkách www.firmanazazitky.cz/hoverboard.

Pokud byste přeci jen raději zůstali při zemi, nabízí se jízda ve Ferrari, Lamborghini nebo Porsche. V terénu je zase třeba vyzkoušet umění čtyřkolek nebo tanku a den plný vzrušení je připraven. Při nepříznivém počasí se nabízí létání ve větrném tunelu nebo-li skydiving a stojí za to vyzkoušet i volný pád při tandemovém seskoku. Aktivit je zkrátka spoustu, stačí jen vybrat tu, která bude charakteru obdarovaného nejbližší.

Vyberte tedy vánoční dárky pro přítele a rodinné příslušníky ze široké nabídky zážitků Firmy na zážitky a neztrácejte čas běháním po obchodech a nákupem dárků, které se vám sice líbí a jsou praktické, avšak nezanechají u obdarovaného větší emoce. Objednejte si dárkové poukazy a upoutejte pod stromečkem pozornost svých blízkých obálkou. Jistě budete originální a zaujmete nejednoho rodinného příslušníka.