Adult 1869735 1920

Velká a krásná prsa i bez chirurgického zákroku, vsaďte na stravu a masáže

Krásná a pevná prsa jsou jedním z klíčových atributů každé ženy. Formují individuální vnímání, zlepšují sebevědomí a často zvyšují šance na úspěch u mužského pohlaví. Vynikající vzhled a stav prsou je ovlivněn nejen správnou péčí o tělo, ale také fyzickou aktivitou, masážemi hrudníku, vyváženou stravou, sexuální aktivitou a regulací hormonální rovnováhy. Mnoho žen také sní o větším poprsí, čehož lze ovšem dosáhnout i bez chirurgického zákroku a použití skalpelu. Které produkty by měly být přítomny v každodenní stravě, pokud chcete stimulovat růst prsou? Jaké cvičení pomůže? Jaký typ masáže použít? Jaké složky by měla obsahovat kosmetika používaná pro každodenní péči o pokožku prsou? 

Jste to, co jíte

To, co do těla přijmete, má přímý vliv na stav těla, včetně velikosti prsou.  Notná dávka estrogenu se vyskytuje v luštěninách, vejcích, slunečnicových a lněných semínkách. Další klíčovou složkou jsou zdravé tuky, tedy nenasycené tuky přítomné mimo jiné v mastných rybách, ořeších, arašídovém másle a olivovém oleji. 

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Čím více vitamínů, tím krásnější poprsí

Krásné a pevné poprsí jde ruku v ruce s dietou bohatou na klíčové vitamíny, jako jsou A, C, E a B6. První, nazvaný vitamín mládí, fantasticky regeneruje a vyhlazuje pokožku, stejně jako zpevňuje prsa. Vitamín C chrání tělo a pokožku před rychlým stárnutím, inhibuje tento proces a poskytuje přirozenou bariéru. Vitamín B6 stimuluje regeneraci pokožky a tvorbu nových buněk. Vitamín E zabraňuje ukládání cholesterolu v těle a výrazně zlepšuje stav pokožky.

Řecké seno, fenykl a pampeliška

Přírodní přípravky, které stimulují růst prsou, jsou také velmi populární. Nejčastěji řecké seno, ženšen, semena fenyklu, extrakt z pampelišky a bodlák. Obvykle se používají perorálně, ale jsou také cennou složkou krémů a mýdel. Cibulová šťáva je také jedním z přírodních léků, které ovlivňují zvětšení prsou. Nejlepší je kombinovat její malé množství s práškovou kurkumou a medem. Vzniklou masku pak vetřete do pokožky prsou.

Péče o pokožku

Krásná, pevná a velká prsa jsou také výsledkem správné péče o pokožku vhodnou kosmetikou. Krémy nebo gely určené na pravidelné mazání by měly obsahovat mandlový olej, allantoin, měsíček, řecké seno, slunečnicový olej, extrakt z chmelových šišek, vitamíny E, A a B6, kmín, fenykl a l-tyrosin.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Masáž prsou může dělat zázraky

Prvním krokem ke krásnému a pevnému poprsí je adekvátní a opakovaná masáž. Podle odborníků mohou masáže pomoci zvětšit poprsí až o jednu velikost. Samozřejmě za předpokladu, že se opakuje denně a trvá nejméně půl hodiny. Seznam výhod této metody je dlouhý, ale především zlepšuje přívod krve do organické tkáně prsou, dělá pokožku pružnější, zpevňuje a zmírňuje strie.