Young Girl Measures Her Breasts

Velké poprsí přináší ženám řadu nepohodlí. Vyplatí se znát triky, které jim uleví

Mít velké poprsí není jen dar, ale pro některé ženy je to také prokletí. Takové ženy se mnohem hůře oblékají, protože velké poprsí může překážet, nebo je to jediná část těla, na kterou upozorňují. Mnoho žen se tak snaží velká prsa spíše zakrývat a dávají vyniknout jiným přednostem. Jak se oblékat a co by měly plnoštíhlé ženy dodržovat?

Velká prsa potřebují kvalitní spodní prádlo

Základem každého oblečení pro ženu je kvalitní spodní prádlo. Dnes najdete specializované obchody, kde vám poradí nejen s velikostí prádla, ale také s jeho výběrem. Pak už záleží jen na vás, jestli máte ráda krajky, nebo hladké materiály. Plnoštíhlé ženy s velkými prsy budou potřebovat podprsenky, které mají širší ramínka. Ponesou větší váhu, a proto bude dobré ji správně rozložit.

Ženy s velkými prsy se nemusí bát ani vyzývavého nebo elegantního oblečení. Je však vhodné zvolit takové, ve kterém nebude jejich poprsí výrazné na první pohled. Bude to velmi těžké, ale takové ženy se nemusí omezovat pouze na tričko a legíny, což je jejich zvykem. Velká prsa se musíte naučit nosit, protože s nimi budete žít celý život.

Zdroj obrázku: Freepik

Posilujte prsa jednoduchým cvičením

Prsa můžete také posilovat, a to velmi jednoduchými cviky. Můžete je dělat kdykoliv a kdekoliv, protože stačí jen mávat rukama dopředu a dozadu. Posílíte prsní svaly a už po několika dnech možná ucítíte a hlavně uvidíte změnu. Dobře se stravujte, a jestli máte velká prsa v rodině, musíte se je naučit mít ráda, protože lepší už to nebude.

Některé ženy musí kvůli velkému poprsí v podprsence také spát. Na to jsou určené speciální podprsenky, které nebudou nikde tlačit a díky tomu vás během spánku nebudou budit bolesti zad. Kvalitní polštář nebo matrace budou také důležité. Poprsí si můžete pravidelně masírovat pomocí peelingů, které nejen odstraní odumřelou pokožku, ale zároveň pokožku vypnou a prsa budou vypadat lépe.

Zdroj: https://www.amaella.com/5-tips-to-take-care-of-your-boobs/