Women S Hands Are Holding Lingerie Shop Woman Underwear Clothes Shopping Mall

Většina žen nosí špatné spodní prádlo. Důležité jsou míry, ale i tvar postavy

Některé tipy se vám při nákupu spodního prádlo budou hodit, protože většina žen podle průzkumů neví, jakou mají velikost, a hodně z nich nosí špatně zvolenou podprsenku. Ta by neměla nikde tlačit, ale ani být zbytečně volná. Podívejte se na rady, které vám přinášíme.

Menší velikost neznamená, že budete vypadat štíhlejší

Je důležité vybrat správnou velikost. Pokud si koupíte spodní prádlo větší, bude na vás viset, což nebude vypadat pěkně. Naopak při nákupu menší velikosti se mohou kalhotky zařezávat do kůže, což nebude příjemné. V každém kvalitním obchodě se spodním prádlem by vám se správnou velikostí měli poradit a také vás nechat vyzkoušet několik kousků, abyste věděli, jaký styl a střih vám sedne.

Hledejte takové prádlo, které nebude vidět po oblečením. Materiál zvolte podle svých možností, ale měl by být příjemný na dotek a také prodyšný, protože ve spodním prádle trávíte celé dny a pokožka musí dýchat. Bezešvé modely jsou v posledních letech velmi oblíbené, protože díky silikonu jsou přilnavé. Koupit si můžete zeštíhlující prádlo, které ubere několik centimetrů nejen v oblasti břicha, ale také na nohou, navíc pozvedne poprsí a budete se cítit více žensky.

Zdroj obrázku: Freepik

Myslete také na barvu prádla, která by neměla být vidět

Spodní prádlo vybírejte podle toho, jakou máte postavu. Pro tvar „hrušky“ se budou hodit kalhotky s vyšším pasem, pro „přesýpací hodiny“ se hodí spodničky, které zakryjí mohutné boky i stehna. Pro postavy tvaru „jablka“ jsou ideální kalhotky s vysokým pasem nebo zeštíhlující, které zakryjí veškeré nedostatky.

Pokud objednáváte prádlo po internetu, je nutné se opravdu důkladně změřit a porovnat své míry s tabulkou na daném eshopu. Každá značka bude mít jiné míry, proto rozhodně neobjednávejte spodní prádlo podle toho, jakou máte velikost. V dnešní době si můžete vybrat hladké podprsenky, s krajkami, ale také kombinaci obou. Lehké spodní košilky nebo erotické prádlo se také těší velké oblibě.

Zdroj: https://www.eole.co/how-to-choose-and-wear-well-your-underwear-the-ultimate-guide/?lang=en