plavky1

Většina žen se zbytečně obává plavek. Stačí pouze vybrat správný střih

Léto sice teprve začíná, první tropické dny už ale máme za sebou a mnozí z nás je strávili u bazénu nebo na koupališti. Velmi malé množství žen se cítí v plavkách opravdu dobře. Což je ale škoda, každá žena je originál a měla by dát šanci vyniknout svému krásnému já. Co všechno můžete udělat pro to, abyste se v plavkách cítila opravdu dobře a nemusela se za sebe stydět?

Zdroj obrázku: Freepik

Správný styl

Váš úspěch sebejistoty spočívá zejména ve volbě správného střihu. Měla byste proto vědět, který střih bude vyhovovat právě vám. Vybírejte zejména takové plavky, ve kterých se budete cítit dobře. Máme pro vás hned několik tipů, podle kterých si jistě vyberete ty nejlepší. Pokud máte pocit, že trpíte velkým břichem, budete se dobře cítit v jednodílných plavkách, které ho zamaskují. Nekoukejte na to, co si myslí ostatní, ale řešte primárně to, co si myslíte vy a v čem se cítíte dobře vy. Volte raději tmavé barvy, které mají zeštíhlovací účinky. Jestli vás trápí příliš malé poprsí, rozhodně volte dvoudílné plavky, u kterých se prodává každý díl zvlášť. Jedině tak najdete vršek, který vám opravdu padne. Také se zaměřte na vyztužený živůtek.

Zdroj obrázku: Freepik

Odstranění chloupků

Další velmi častý problém, který ženy trápí, je i to, že jim koukají chloupky kolem plavek. Je jasné, že v takovém případě byste se vůbec nemohli cítit dobře. Je velmi důležité, abyste tomuto problému předcházeli, proto neváhejte a odstraňte všechny chloupky. Teda nemusíte odstraňovat úplně všechny, postačí jen ty, které budou pod plavkami dělat neplechu. Pokud tedy máte možnost, vezměte si plavky na sebe a vyzkoušejte, jestli je všechno tak, jak má být, případně poupravte chloupky okolo plavek. Nejšetrnější způsob, jakým můžete odstranit překážející chloupky, je chopit se žiletky, holící pěny a dát se do díla. Sice vám to zabere trochu času, ale rozhodně se to vyplatí. Zajistíte si tak dokonalé pohodlí a zvýšíte sebevědomí v plavkách.

Zdroj: https://www.popsugar.co.uk/fashion/Best-Swimsuits-Body-Type-43711575?utm_medium=redirect&utm_campaign=US:CZ&utm_source=www.google.com