Vezmi si kabelku od herečky

V poslední době se velice mluví o nové kolekci kabelek Elega, kterou navrhla a zrealizovala Dana Morávková. Tato velice známá herečky ukázala, že hraní není jediným jejím uměním, ale s kabelkami to také umí.

By: Sheri Wetherell

Kabelky všech velikostí

Kabelky od herečky Dany Morávkové jsou opravdu povedené. Působí velice elegantně a krásně.  Velkou výhodou je, že herečka myslela na velkou škálu žen, protože má kabelky všech velikostí. Ať už máte rádi velké tašky, do kterých si naskládáte menší nákup anebo jen chcete elegantní psaníčko k večerním šatům, tak zde všechno najdete. Samozřejmě, že kromě kabelek v nové kolekci objevíme, tak peněženku, kterou můžete s novou kabelkou dokonale sladit. Ovšem kromě toho, si můžete vybrat i velice vkusný obal na mobil či tablet. Jediná kolekce se postará o každý detail.

Barvy podzimu se vám budou líbit

Stejně tak, jako kolekce nabízí velkou škálu velikostí, tak můžeme obdivovat i spoustu zajímavých barev. Převládají barvy podzimu, které jsou sice poněkud temné, avšak za to se jednoduše dají sladit s téměř jakýmkoliv oděvem. Ovšem je zde i pár kousků pro ženy, které jsou odvážnější a mají rády výraznější barvy. Kromě klasické vínové, šedé a černé, si můžete vybrat i červenou či výrazně oranžovou barvou. Samozřejmě, že zde najdete pár kabelek, které mají kombinaci dvou barev, avšak většina z nich jsou jednobarevné. Každopádně pro eleganci a lepší kombinace je jednobarevná kabelka vhodnější, ale záleží na tom, co se líbí dané ženě.

Značková kabelka je vždy dražší

Samozřejmě, že pokud chcete nosit nějaké známé značky kabelek, tak si budete muset něco odložit, neboť většina kolekcí jsou poměrně drahé. Co se týče nové kolekce kabelek herečky Dany Morávkové, cena se opírá o materiál, který byl použitý.  V každém případě se jedná o velice kvalitní kůži, která je mnohdy až z Itálie a podobných dalekých zemí. A přestože se jedná o tak drahý a krásný materiál, tak je cena slušná a přijatelná i pro běžné lidi. Sice ženy s minimální mzdou si tuto kabelku asi nepořídí, avšak například může to být velice vkusný dárek.

Hodnotný a perfektní dárek

Vánoce jsou za rohem, a tak pokud se vám nějaká z kabelek nové kolekce zalíbila, tak klidně můžete poprosit svého Ježíška, aby vám jednu z nich donesl pod stromeček. Každopádně to bude dárek, který bude hodnotný a potěší každou ženu. Takže pokud nemáte ještě vymyšleno, co Ježíšek donese vašim maminkám, sestrám a podobně, tak i nové kolekce kabelek herečky Dany Morávkové máte velkou inspiraci.

 

Mít luxusní a elegantní kabelku je snem téměř každé žen, teď si své sny můžete plnit.