Drinks 2578446 1280

Viki: Loňské MDŽ bylo tak příšerným zážitkem, že jsem letos raději jela k matce. Bojím se, co můj muž zase vyvede

Mezinárodní den žen od loňského roku doslova nesnáším. Můj muž se totiž vyznamenal tak, že jsme spolu několik týdnů nemluvili. Absolutně nechápu, jak mohl něco takového udělat. A jelikož tak nějak tuším, že se to letos stane znovu, raději jsem se sbalila a odjela jsem do konce týdne k matce. Pracuji na home office, takže to není žádný problém. A nebudu muset sledovat, jak dopadl. Loňský zážitek mi úplně stačil.

Plánování příjemného večera

Loňské MDŽ přitom mělo být skvělé. S mužem jsme se domluvili, že přijde z práce dříve, společně uděláme večeři, najíme se a posedíme s lahví vína. Znělo to jako dokonalý romantický plán, který se ale zhatil. Já se velmi těšila, ale můj muž nikoliv. Co udělal, jsem se snažila co nejdříve vytěsnit z paměti, ale ono to není tak jednoduché.

Přišel pozdě a v hrozném stavu

Co se vlastně stalo? Místo naplánovaného příchodu přišel asi o dvě hodiny později. Když už jsem čekala, že se objeví doma, přišla mi pouze strohá SMS, že se musí zdržet v práci. Řekla jsem si, že asi nějaký důležitý úkol. Pustila jsem se do vaření sama a čekala, že si alespoň dáme společně večeři a posedíme nad lahví vína.

Zdroj obrázku: Pixabay

Potom jsem v zámku uslyšela klíče. Šla jsem do chodby a viděla mého muže, kterého doslova přitáhli dva kolegové. Byl tak opilý, že nemohl skoro ani chodit. Předali mi ho se slovy, že v práci se svými kolegyněmi slavili MDŽ. A k tomu vtipkovali, že se daný svátek jmenuje Mezinárodní Den Žízně. Seřvala jsem je, seřvala jsem mého muže a bylo mi do breku.

Letos raději jedu pryč

Druhý den mi chtěl manžel vše vysvětlit, dokonce i květinu mi koupil, ale nebylo mu to nic platné. Takto zkazit náš večer, ještě navíc kvůli nějakým mladým nánám z kanclu, se kterými se opíjeli. To jsem nedala a několik týdnů s ním kvůli tomu nemluvila, i když se mi stále omlouval a neustále prosol o odpuštění. Letos nic takového riskovat nechci. Odjela jsem k mamince, ať si doma do konce týdne dělá, co chce. Doufám, že po mém příjezdu to nebude v naší domácnosti vypadat jako v nějakém doupěti.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.