Virtuální asistentka přispěje k vaší rodinné pohodě

Jistě se vám už někdy stalo, že jste neměli dostatek času na vyřízení všeho, co potřebujete. Stačí, když nám onemocní dítě, a my záhy nemůžeme nakoupit dárky k narozeninám manžela, nemůžeme vyzvednout balík na poště, nebo dojít na úřad vyřídit důležité záležitosti. Přitom mnohé k vyřízení můžete přenechat virtuální asistentce.

Virtuální asistentka pomůže kdykoli potřebujete

Je skvělé mít stále k dispozici pomoc rodiny nebo kamarádky. To však mnozí nemáme, a hravě tyto osoby zastoupí virtuální asistentka. Je to takový přítelkyně na zavolanou, která je vám k dispozici kdykoli, a je velmi rychlá. Už do druhého dne vám může najít vyhovující kroužek pro děti, během týdne až deset dnů naplánuje a zařídí vše potřebné pro dovolenou, zařídí oslavu narozenin, nakoupí dárky… Je cenově dostupná, její služby se pohybují již od cca 200 Kč.

Pomůže vám zařídit rodičovský příspěvek

Úřední věci jsou pro mnohé z nás nepříjemné a často si s nimi nevíme rady. Virtuální asistentka vám může pomoc vyřídit rodičovský příspěvek. Na stránkách mytimi.cz najdete podrobný návod, jak na to, co vše musíte úřadu doložit, kdo má na tento příspěvek nárok, kdy vzniká… Pokud se vám to zdá složité a zdlouhavé, mnohé úkoly za vás splní virtuální asistentka.

Virtuální asistentka může patřit mezi vaše zaměstnanecké benefity

Zaměstnavatelé se snaží přes zaměstnanecké benefity zpříjemnit zaměstnancům život, finančně jim pomoct, získat si je. Mezi zaměstnanecké benefity lze zařadit i virtuální asistentku. Soukromé záležitosti, které vám zatěžují hlavu budete moci přenechat asistentce a rázem uděláte více práce v kratším čase. Stačí jen zaměstnavatele o tento benefit požádat, říct mu o něm. Je prospěšný pro vás i pro něho samotného.

Virtuální asistentka je řešením pro všechny, kdo chtějí trávit čas efektivněji, chtějí pomoct, přenechat část povinností na někom jiném, a přitom naprosto spolehlivém. Informujte se o všech jejích službách a využijte je. Budete zajisté spokojeni.